کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوند دانش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دامیز: راه و چاه موفقيت

نسخه الکترونیک کتاب دامیز: راه و چاه موفقيت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


نظرم در کارها در خانه و در زندگی هر روز نه تنها بازده شما را بالا می‌برد بلکه ذهن تان را از نگرانی و تنش آزاد می‌کند و زندگی را دگرگون می‌سازد. با نظم می‌توانید شادتر و احتمالا سالم تر باشید. نظم موجب می‌شود روابط تان در خانه و محل کار بهبود یابد و دیگران متوجه این نکته می‌شوند که شما اختیار زندگی خود را به دست دارید. هرچه منظم تر باشید بهتر می‌توانید زندگی و کسب و کارتان را مدیریت کنید. چه کسی این موارد را دوست ندارد؟
به تعداد افراد موفق شیوه های متنوع برای رسیدن به نتیجه وجود دارد. در این کتاب با دیدگاه هایی نتیجه محور آشنا می‌شوید. همچنین داستان هایی جالب درباره رهبران، ستاره های ورزشی و دیگر افراد موفق که آنها را می‌شناسم خواهید خواند. این داستان ها به اهمیت خلق و حفظ ساختاری منظم اشاره دارند.
این کتاب را در دست دارید چون می‌خواهید نتایج بهتری در کار و زندگی خود کسب کنید. هر دقیقه از مطالعه این کتاب شما را به هدف هایتان نزدیک تر می‌کند. اگر به هر دلیلی مسئله ای جانبی شما را از مسیر اصلی منحرف کرد کتاب را زمین بگذارید، این مسئله جانبی را حل کنید و سپس خواندن کتاب را با تمرکز ادامه دهید. سعی کنید این مسائل جانبی را کم کنید و به حداقل برسانید. به سودتان خواهد بود که سفر به سوی هدف های خود را با مطالعه این کتاب شروع کنید.

دانلود کتاب دامیز: راه و چاه موفقيت در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

قابل توجه برای فقط یکبار
در 11 ماه پیش توسط بهزاد زهرایی
کتاب خوبیست ممنون
در 1 سال پیش توسط علی زیدی
کتابش خیلی کلی تقریبا همه مسائل رو میگه میدونید چیه هممون هزاران بار این حرفارو شنیدیم ولی عمل نکردیم حداقل بنده نکردم... ولی اگه حتی عملم نکردید توصیه میکنم بخونید چون با خوندن این کتابا نویسنده ی کتاب مجبورتون میکنه دست به کار شید!
در 1 سال پیش توسط محمد ...
خوب
در 2 سال پیش توسط کوشان کرویی
عالیه
در 2 سال پیش توسط e.a...nag