در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۴,۰۰۰ تومان
3.00 $

درباره کتاب

جان پی.استرلکی با نوشته‌ها، سخنرانی‌ها و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی خود زندگی میلیون‌ها نفر از مردم سراسر جهان را به‌طرزی مثبت تحت تأثیر قرار داده است. کافه‌ای چرا اولین بار تحت عنوان کافه‌ای به اسم چرا اینجا هستید منتشر شد و مورد استقبال گسترده و بی‌نظیر خوانندگان و تحسین منتقدان قرار گرفت. این کتاب تابه‌حال در بیش از سی کشور پنج قاره‌ی جهان به فروش رسیده است و همچنان به مردم دنیا کمک می‌کند هدف وجودشان را شناسایی کنند و با استفاده از آن به زندگی مطلوبشان دست یابند.

نظرات کاربران

کتاب خوبیست ممنون
در 2 هفته پیش توسط اکبر زیدی
داستانش ساده و در عین حال متحول کنندس...گفتگو هاى بین شخصیت ها روان و تأمل برانگیزه،البته گاهى اوقات خسته کننده میشه...بعد از کیمیاگر ،بهترین داستانى بود که تو این زمینه خوندم.
در 2 ماه پیش توسط sa....r20
کتاب جالبی بود. صادقانه بگم اولین کتابی نبود که در این زمینه خوندم اما با این حال پرسش هایی که مطرح شد در کتاب من رو به فکر فرو برد.
در 3 ماه پیش توسط امیر آهنگری
به نظرم نویسنده میتونست خیلی بهتر و گیراتر مطلب رو برسونه، البته ترجمه به خودی خود از جذابیت نوشته کم میکنه اما در کل باتوجه به فرهنگ ما ایرانیها نحوه ی بیان مسائل در این داستان خیالی خیلی پیش پا افتاده و یه جورایی سرهم بندی شده بود. اما مفهوم کلی مسائلی که مطرح کرده قابل ستایشه.
در 8 ماه پیش توسط tav...207
لطفا دومین کتاب این نویسنده ی خوب که ادامه ی همین کتاب هست رو هم موجود کنید
در 8 ماه پیش توسط آرش فیض