فیدیبو نماینده قانونی انتشارات لیوسا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کافه‌ای به نام چرا

نسخه الکترونیک کتاب کافه‌ای به نام چرا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جان پی.استرلکی با نوشته‌ها، سخنرانی‌ها و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی خود زندگی میلیون‌ها نفر از مردم سراسر جهان را به‌طرزی مثبت تحت تأثیر قرار داده است. کافه‌ای چرا اولین بار تحت عنوان کافه‌ای به اسم چرا اینجا هستید منتشر شد و مورد استقبال گسترده و بی‌نظیر خوانندگان و تحسین منتقدان قرار گرفت. این کتاب تابه‌حال در بیش از سی کشور پنج قاره‌ی جهان به فروش رسیده است و همچنان به مردم دنیا کمک می‌کند هدف وجودشان را شناسایی کنند و با استفاده از آن به زندگی مطلوبشان دست یابند.

دانلود کتاب کافه‌ای به نام چرا در فیدیبو

۱۵۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۵۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

" چرا اینجا هستید ؟ آیا از مرگ می ترسید ؟ آیا راضی هستید ؟ سوال های عمیقی بودند. اگر کسی یک روز قبل این سوال ها رو از من کرده بود، خیال میکردم عقلش کم است ... " عالی بود !
در 5 روز پیش توسط سیما زیارانی
کناب خوبیه
در 2 ماه پیش توسط s.f...h.s
منظور از سوال شماره پنج در بخش راهنمای خوانندگان چه هست ؟
در 2 ماه پیش توسط دنی ک
عالیه... پیدا کردن دلیل اینکه واقعا چرا زنده ایم مهم ترین بخش زندگیمونه ک تو این کتاب بهش پرداخته
در 2 ماه پیش توسط mahboob
ارزش ۲ یا ۳ بار خواندن دارد
در 2 ماه پیش توسط she...and