فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بنیاد نهج‌البلاغه و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نهج البلاغه همراه موضوعی،سبک زندگی ۱(کتاب دوازدهم )

کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی،سبک زندگی ۱(کتاب دوازدهم )

نسخه الکترونیک کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی،سبک زندگی ۱(کتاب دوازدهم ) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی،سبک زندگی ۱(کتاب دوازدهم ):

آموزه‌های نهج‌البلاغه ایمان را معرفت به قلب، اقرار به زبان و عمل با ارکان می‌داند. مطابق با این تعریف ایمان افزون‌بر معرفت قلبی و اقرار زبانی، بعد عملی زندگی انسان را نیز در برمی‌گیرد. کمال ایمان در آن است که هر سه مرحله ایمان، در انسان تجلی یابد هرچند در مقام هستها، ممکن است تنها تصدیق قلبی و لسانی وجود داشته‌باشد و شخص در عمل یعنی بروز و ظهور باور قلبی خود دچار ضعف و سستی باشد. ازدیگرسوی نقطۀ مقابل و ضد ایمان، کفر است.
معنای اصطلاحی ایمان ناظر به‌معنای تصدیق و تسلیم است. شارحان نهج‌البلاغه نیز بر این معنا پای فشرده و حقیقت ایمان را تصدیق و اذعان به باورهای بنیادین دینی، مانند خدا، پیامبر و امامان علیهم‌السلام دانسته‌اند، گرچه حقیقت ایمان، توحید قلمداد شده است.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی،سبک زندگی ۱(کتاب دوازدهم ) را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.