فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رهایی از وابستگی روانی

نسخه الکترونیک کتاب رهایی از وابستگی روانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب حاضر می‌تواند توسط درمانگرها و «کودکان بالغ» در جهت بهبود از وابستگی روانی مورد استفاده قرار گیرد. این کتاب شامل مسایل سنین رشد، تعیین الگوهای رفتاری جایگزین و برنامه درمانی برای برآورده نمودن نیازهای «کودک درونی» می‌باشد.
«کودکان بالغ» در شرایطی هستند که سعی می‌کنند زندگی بالغانه خود را برپایه تصمیم‌هائی بنا سازند که توسط کودک آنها در دورانی اتخاذ گردیده که مورد آزار و بدرفتاری قرار گرفته بودند. بعضی مواقع درد ناشی از بار تصمیم‌هائی که در تمام طول زندگی موجب سرکوب فرد شده است آن‌چنان مستأصل کننده است که فرد تلاش می‌کند خود به‌درمان آن بپردازد. در نتیجه به‌مواد مخدر روی می‌آورد و یا رفتارهای جایگزین غیرارادی پیش می‌گیرد و به‌وضوح نیازهای واقعی «کودک درونی» را انکار می‌نماید تا حدی که وضع را از آنچه هست وخیم‌تر می‌سازد. اگرچه افراد دارای وابستگی روانی از ریشه الگوهای خود که توام با اختلال رفتاری می‌باشد آگاه نیستند، اغلب تشخیص می‌دهند زندگی‌شان در جهت درستی به‌پیش نمی‌رود درنتیجه برای معالجه شدن مراجعه می‌کنند.
در جریان درمان، فردی که دارای وابستگی روانی می‌باشد، می‌تواند مجوز، اطلاعات و الگوهائی بدست آورد تا با آنچه که کودکان طبیعتا در خانواده‌های سالم می‌آموزند، آشنا گردد.

  • دسته بندی: تربیت کودکان
  • ناشر: نشر دنیای نو - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.07 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۸ صفحه
  • شابک: 978-964-8263-95-4

دانلود کتاب رهایی از وابستگی روانی در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه کتاب خیلی نامفهوم و نامرتبط است و متاسفانه مترجم به هیچ عنوان نتوانسته مفهوم نویسنده را منتقل کندو در واقع کتاب را به بدترین شکل ممکن ترجمه کرده.
در 3 هفته پیش توسط sim...981
به نظر من نویسنده مشکلات رو به خوبی مطرح کرده ولی راه حل های خوبی ارایه نداده
در 2 ماه پیش توسط pan...511
یکی از مفید ترین کارهایی که در طول زندگی ۳۴ سالم انجام دادم مطالعه این کتاب هست. سالهای طولانی با مشکلات روحی و روانی زندگی کردم، سالها دارو مصرف کردم. وابستگی روانی به سادگی میتونه زندگی انسان رو به جهنم تبدیل کنه. خیلی اتفاقی به این کتاب برخوردم. همین که اولین فصلها رو خوندم، کم کم شروع کردم به شناختن خود واقعیم. سرمنشأ وابستگی هام رو یکی یکی کشف میکنم. حس اینکه میتونم وابستگی رو در خودم از بین ببرم فوق‌العاده ست. بینش جدیدی رو که به خودم و روابطم پیدا کردم، مدیون این کتابم. بسیار متشکرم خانم عظیمی، بهترین ها رو براتون آرزومندم.
در 3 ماه پیش توسط you..._bs
فهم ترجمه قسمت های ابتدایی کمی سنگین بود اما در مجموع کتاب مفیدی بود به خصوص برای افرادی که پیش زمینه مطالعه در زمینه TA دارند
در 2 سال پیش توسط zav...h67