فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بنیاد نهج‌البلاغه و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نهج البلاغه همراه موضوعی، دنیا شناسی (کتاب هشتم)

کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی، دنیا شناسی (کتاب هشتم)

نسخه الکترونیک کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی، دنیا شناسی (کتاب هشتم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی، دنیا شناسی (کتاب هشتم):

دنیا سرایی است که انسانها بخشی از زندگی خود را (که زندگی موقّتی است) در آن می‌گذرانند. دنیا درواقع بستر زندگی مادی انسان‌ها است. امام(ع) در کلامی مردم را به فرزندان دنیا تشبیه کرده‌است که هر فرزندی مادر خویش را دوست می‌دارد (نک: حکمت۲۹۵). وابستگی انسانها به دنیا به‌گونه‌ای است که اگر مراقب هدف اصلی آفرینش خویش نباشند، اسیر دنیاطلبی و دنیادوستی شده و آخرت را به فراموشی می‌سپارند. ازاین‌رو امام(ع) آفرینش دنیا را برای آخرت، که پس از دنیا می‌آید، برشمرده‌است (نک: نامه‌ی۵۵). انسانها در مسیر زندگی گاه دچار غفلت و آرزوهای دراز می‌شوند. امام(ع) مردمان را در زندگی دنیوی به‌دو دسته تقسیم می‌کند:

مردم در دنیا به‌ دوگونه‌اند: گروهی در دنیا برای دنیا تلاش کنند و آخرت را از یاد برند. از فقر بازماندگانشان ترسند ولی از ناداری خود هرگز، پس عمر خود را در راه منفعت دیگران تباه سازند. و گروهی دیگر در دنیا برای آخرت تلاش کنند، پس آنچه سهم آنان از دنیا باشد بدون تلاش دریافت دارند، و در نتیجه هر دو بهره را برند: دنیا و آخرتشان آباد گردد (حکمت۲۶۱).

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب نهج البلاغه همراه موضوعی، دنیا شناسی (کتاب هشتم) را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.