فیدیبو نماینده قانونی انتشارات میراث اهل قلم و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مدیر مدرسه : شاهکار سید جلال آل احمد

نسخه الکترونیک کتاب مدیر مدرسه : شاهکار سید جلال آل احمد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

فردا اول صبح، رفتم مدرسه. بچّه‌ها با صف‌هاشان به طرف کلاس می‌رفتند و ناظم چوب به دست توی ایوان ایستاده بود و توی دفتر فقط دو تا از معلّم‌ها بودند. معلوم شد کار هرروزه‌شان است. ناظم را هم فرستادم سرِ یک کسال دیگر و خودم آمدم دَم در مدرسه به قدم زدن؛ دو ضلع شمالی و شرقی مدرسه کوچه بود. کوچه‌هایی بالقوه. که دراز و مستقیم از وسط بیابان خالی می‌گذشتند و اُریب به خیابان اصلی می‌رسیدند که قیرریز بود و اتوبوس در آن می‌رفت و درخت‌کاری داشت و دکّان و آبادی. فکر کردم از هر طرف که بیایند مرا این ته، دمِ در مدرسه، خواهند دید و تمام طول راه در این خجالت خواهند ماند و دیگر دیر نخواهند آمد. اما آیا برازنده بود که اوّل کار این‌قدر سخت‌گیری نشان بدهم؟... که یک سیاهی از ته جادّه‌ی جنوبی پیدا شد. جوانک بریانتین‌زده بود. از کوتاهی‌اش شناختم و حرکاتی که در راه رفتنش بود. مسلماً او هم مرا می‌دید، ولی آهسته‌تر از آن می‌آمد که یک معلّم تأخیر کرده جلوی مدیرش می‌آید. جلوتر که رسید، حتی شنیدم که سوت می‌زد. آهنگ یکی از همین رقص‌های فرنگی را. مسلماً ازین فاصله مرا می‌دید. دیگر حتی لنگر بزرگ روی کراواتش را هم می‌دیدم که تکان می‌خورد و به سینه‌اش چسبیده بود. فکر کردم «لابد همین یک کراوات را دارد.» اما بی‌انصاف چنان سلّانه سلّانه می‌آمد که دیدم هیچ جای گذشت نیست. اصلاً محلّ سگ هم به من نمی‌گذاشت. داشتم از کوره در می‌رفتم که یک مرتبه احساس کردم، تغییری در رفتار خود دارد و تند کرد. دگمه‌های کتش را بست و نگاهش به من دوخته شد. مثل این‌که سری هم تکان داد. «خوب! به‌خیر گذشت.» وگرنه خدا عالِم است چه اتفاقی می‌افتاد. حداقل این بود که می‌رفتم تو و درِ دفتر را روی خودم می‌بستم که وقتی آمد اصلاً مرا نبیند. سلام که کرد، مثل این‌که می‌خواست چیزی هم بگوید که پیش‌دستی کردم:
- بفرمایید آقا. بفرمایید، بچّه‌ها منتظرند.

  • دسته بندی: رمان ایرانی
  • ناشر: انتشارات میراث اهل قلم - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.7 مگابایت - تعداد صفحات : ۸۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مدیر مدرسه : شاهکار سید جلال آل احمد در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اولین کتابی بود که از آل احمد خوندم. متنش برام جالب بود. خوشحال شدم که این کتاب رو خوندم.
در 3 ماه پیش توسط tou...siz
آل احمد قلمی منحصر بفرد داشت . تک تک آثارش خواندنیست .
در 3 ماه پیش توسط nas...rdi
من دوست داشتم البته من کتاب صوتیش رو گوش کردم خوب بود ولی خب شاید همه پسند نباشه به خاطر نوع بیان و نگارشش
در 6 ماه پیش توسط zah....ch
اصلا دوست نداشتم. من تمام کتاب آل احمد را عاشقانه دوست دارم به جز این یکی. سبک نگارش خشک بود و به گوشتی می ماند که کف تابه ای چسبیده باشد.
در 6 ماه پیش توسط یسنا
واقعا خوب نبود. کتاب های رضا امیرخانی عالی است. این ارزشش را هم نداشت! همچین نوشته شاهکار که فکر میکنی چی هست! سرد و نژند نوشته شده. می تونست بسیار بهتر باشه. پیشنهاد نمی کنم
در 10 ماه پیش توسط بنی آدم