فیدیبو نماینده قانونی انتشارات معین و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نقد بی‌غش‌ : مجموعه‌ی گفتگوهای‌ دكتر پرويز ناتل خانلری‌ با صدرالدين الهی

کتاب نقد بی‌غش‌ : مجموعه‌ی گفتگوهای‌ دكتر پرويز ناتل خانلری‌ با صدرالدين الهی

نسخه الکترونیک کتاب نقد بی‌غش‌ : مجموعه‌ی گفتگوهای‌ دكتر پرويز ناتل خانلری‌ با صدرالدين الهی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب نقد بی‌غش‌ : مجموعه‌ی گفتگوهای‌ دكتر پرويز ناتل خانلری‌ با صدرالدين الهی:

بی‌شک طولانی‌ترین و پرحوصله‌ترین گفت‌وگویی که دکتر پرویز ناتل خانلری با روزنامه‌نگاری کرده است، صحبت‌هایی است که من و او از اواخر زمستان چهل و چهار تا اوایل بهار چهل و شش به‌طور مرتب و بدون وقفه در آغاز هفته‌ای یک بار و سپس که چاپ مطالب شروع شد هفته‌ای دو بار روزهای دوشنبه و چهارشنبه در خانه‌ی او در خیابان پهلوی یا در باغچه‌ی خلوتش در کوچه‌باغ‌های تجریش با هم داشته‌ایم و محور آن، شعر و نثر فارسی معاصر از نظرگاه او بوده است و نیز خاطرات ادبی وی از نویسندگان و شاعران معاصر و نقد و بررسی کارهای آن‌ها.
ما درباره‌ی هدایت،علوی، چوبک،طبری، نیما، آل‌احمد، توللی، نادرپور، جمال‌زاده، دشتی، حجازی، شهریار، گلچین گیلانی، بهار، پروین، حسینقلی مستعان، فروغ فرخزاد، سیمین بهبهانی، رهی معیری و بسیار کسان دیگر با هم حرف زدیم و من نظر او را درباره‌ی کار، سبک، نحوه‌ی بیان و آینده‌ی حیات ادبی آن‌ها در تاریخ ادبیات ایران پرسیده‌ام و او به همه جوابی در خور و به‌سزا داده است.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب نقد بی‌غش‌ : مجموعه‌ی گفتگوهای‌ دكتر پرويز ناتل خانلری‌ با صدرالدين الهی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.