کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی ویدا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بازی تاج و تخت۱ (نغمه آتش و یخ)

نسخه الکترونیک کتاب بازی تاج و تخت۱ (نغمه آتش و یخ) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

استارک‌ها بر سرزمین زمستانی حکم می‌رانند، جایی که خلق و خوی مردمانش همچون طبیعت سرد و خشک است. صداقت و درستکاری پیشه آن‌هاست.
بازی تاج و تخت داستان جوانمردی و درستکاری همین مردان است، آن‌جا که چشمان تنگ بین دشمنان زیر نظرشان دارد و ... مجموعه آوای یخ و آتش در حقیقت سه داستان در یک داستان است: داستان نخست و اصلی نبرد بر سر تخت آهنین است که در وستروس و در سرزمین پادشاهان رخ می‌دهد. پس از مرگ شاه رابرت باراتئون، پسرش جوفری با حمایت مادرش ملکه سرسی، بر تخت می‌نشیند اما ادارد استارک که دوست، وزیر و مشاور اول پادشاه است در می‌یابد که او و خواهر و برادرش فرزندان راستین رابرت نیستند و ... داستان دوم در شمال وستروس رخ می‌دهد، جایی که دیواری بسیار بزرگ و کهن از یخ قلمرو انسان‌ها را از موجودات از ما بهتران جدا می‌کند و برادران قسم‌خورده نایت واچ تمام عمر خود را صرف مراقبت و محافظت از آن می‌کنند و ... داستان سوم هم در آن سوی دریا، از ماجراهای دنریز تارگارین، آخرین بازمانده خاندان بزرگ تاگارین که پادشاهان پیشین وستروس بوده‌اند حکایت دارد و ... مجموعه آوای یخ و آتش بی‌شک یکی از برجسته‌ترین مجموعه رمان‌های جرج آر. آر. مارتین، نویسنده مشهور آمریکایی است. مجله تایم، در سال 2011، او را در فهرست صد مرد تأثیرگذار جهان قرار داده است. تاکنون بیش از پانزده میلیون نسخه از این مجموعه در سراسر دنیا به بیست زبان مختلف ترجمه و به فروش رسیده است.

  • دسته بندی: داستان خارجی ، داستان فانتزی
  • ناشر: ویدا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.4 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۲۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بازی تاج و تخت۱ (نغمه آتش و یخ) در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بالاخره خوبه یا بد؟ بخونم یا نه؟؟؟
در 3 ماه پیش توسط فرین فضل اللهی
اصلاً نخونید
در 5 ماه پیش توسط moh...n.k
کتاب و داستان فوق العاده ای ک ترجمه بد و ناقص خرابش کرده . بر حال تو این کتاب فقط یکم از روند داستان رو میفهمید چون جذابیتاش رو ب خاطر ترجمه از دست داده
در 6 ماه پیش توسط محمد فتاحی
خود کتاب که از شاهکار های ادبیات فانتزی محسوب میشه ولی متاسفانه بسیار بی کیفیت ترجمه شده.به دوستان توصیه می کنم که از ترجمه های خانم مشیری و گروه وینترفل استفاده کنند. یه نکته دیگه هم اینکه داستان در توضیحی که به طور خلاصه نوشته شده به شدت اسپویل شده.
در 9 ماه پیش توسط xme...ora
تیب کتابا ایجوریه! بازی تاج و تخت ۱ بازی تاج و تخت ۲ بازی تاج و تخت نبرد پادشاهان کتاب دوم بازی تاج و تخت ۳ بازی تاج و تخت طوفان شمشیر ها کتاب دوم بازی تاج و تخت مهمانی برای کلاغ ها کتاب اول بازی تاج و تخت مهمانی باری کلاغ ها کتاب دوم بازی تاج و تخت رقص با اژدها کتاب اول بازی تاج و تخت رقص با اژدها کتاب دوم
در 9 ماه پیش توسط آرمان انصاری