در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۵۰۰ تومان
4.25 $

درباره کتاب

استارک‌ها بر سرزمین زمستانی حکم می‌رانند، جایی که خلق و خوی مردمانش همچون طبیعت سرد و خشک است. صداقت و درستکاری پیشه آن‌هاست.
بازی تاج و تخت داستان جوانمردی و درستکاری همین مردان است، آن‌جا که چشمان تنگ بین دشمنان زیر نظرشان دارد و ... مجموعه آوای یخ و آتش در حقیقت سه داستان در یک داستان است: داستان نخست و اصلی نبرد بر سر تخت آهنین است که در وستروس و در سرزمین پادشاهان رخ می‌دهد. پس از مرگ شاه رابرت باراتئون، پسرش جوفری با حمایت مادرش ملکه سرسی، بر تخت می‌نشیند اما ادارد استارک که دوست، وزیر و مشاور اول پادشاه است در می‌یابد که او و خواهر و برادرش فرزندان راستین رابرت نیستند و ... داستان دوم در شمال وستروس رخ می‌دهد، جایی که دیواری بسیار بزرگ و کهن از یخ قلمرو انسان‌ها را از موجودات از ما بهتران جدا می‌کند و برادران قسم‌خورده نایت واچ تمام عمر خود را صرف مراقبت و محافظت از آن می‌کنند و ... داستان سوم هم در آن سوی دریا، از ماجراهای دنریز تارگارین، آخرین بازمانده خاندان بزرگ تاگارین که پادشاهان پیشین وستروس بوده‌اند حکایت دارد و ... مجموعه آوای یخ و آتش بی‌شک یکی از برجسته‌ترین مجموعه رمان‌های جرج آر. آر. مارتین، نویسنده مشهور آمریکایی است. مجله تایم، در سال 2011، او را در فهرست صد مرد تأثیرگذار جهان قرار داده است. تاکنون بیش از پانزده میلیون نسخه از این مجموعه در سراسر دنیا به بیست زبان مختلف ترجمه و به فروش رسیده است.

نظرات کاربران

آخه نمیدونم چرا اینجوری ترجمه کردن. اسم های خاصو همونجوری باید بنویسن مثلا هایگاردن یا وینترفل همون باشه. معنی کردن باغ معلق و قصر زمستانی. حالا یه اسم هاییم که باید معنی بشه همونو نوشتن. مثلا استورمبورن رو باید معنیشو بنویسن نه خودشو. یا مثلا شاهزاده گلها رو باید معنی میکردن نه اینکه بنویسن شاهزاده فلاورز.
در 2 روز پیش توسط ɦɐssɐռ sʇօʀʍɮօʀռ
خوب
در 2 روز پیش توسط Alireza 7
ترجمه به حدی بد هس که من نسخه زبان اصلیشو دانلود کردم. از رو اون میخونم و دیکشنری چک‌میکنم! کاش جای این زبان اصلیشو گذاشته بودید.به شدت حذفیات داره
در 5 روز پیش توسط lot...tbr
عه عه همین که جافری رو جوفری ترجمه کرده باید فهمید نظرمون چیه
در 1 هفته پیش توسط m77...sen
ترجمه خیلی بد و سانسور شده ای داره. ادبیات ترجمه مثل ادبیات کتاب های کودکان می مونه. حیف
در 2 هفته پیش توسط samira tat