کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر شبگیر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شش كلاه تفكر

نسخه الکترونیک کتاب شش كلاه تفكر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

تمامی نکته های گفته شده در این کتاب ممکن است بسیار واضح و منطقی به نظر برسد. در حقیقیت هیچ راز و رمزی در آن وجود ندارد. وقتی روش شش کلاه را بکار بگیرید. فایده های آن خیلی زود آشکار خواهد شد.
به کمک این روش،بحث ها وجلسه ها به جای اینکه همراه با نفس پرستی و دشمنی باشد،جنبه ای سازنده و مولد به خود می‌گیرند و نتیجه بطور سریع تری بدست می آید.

دانلود کتاب شش كلاه تفكر در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من این کتابو خریداری کردم ولی فایلش باز نمیشه
در 4 روز پیش توسط meh...d84
منظور از شش کلاه، شش نوع نگرش مختلف به مسائل است. هر رنگ کلاه استعاره از تفکر متمرکز از زاویه ای خاص است که در کتاب قرارداد شده است. مثلاً تفکر با کلاه سفید یعنی در مورد مسئله مورد نظر فقط با توجه به واقعیات و آمار و ارقام فکر کنیم و سعی کنیم در آن حال با جنبه های احساسی یا خلاقانه و ... کاری نداشته باشیم.
در 5 ماه پیش توسط r.n...ajd
بسیار عالی
در 6 ماه پیش توسط ham...nyf
این کتاب ترجمه دیگری هم دارد که نشر قطره چاپ کرده است نمونه آن را هم بررسی و بعد خرید کنید من چاپ نشر قطره را ترجیح می دهم
در 6 ماه پیش توسط ابراهیم مختاری
اول دبیرستان بودم که مشاور مدرسه این کتاب رو بهم معرفی کرد و من خوندمش. الان بعد از ۱۰ سال دوباره نگاهم افتاد و باید بگم حتی یک کلمه ازش تو ذهنم نیست. به نظرم کتاب بیخودی هست. وقتتون رو تلف نکنید.
در 7 ماه پیش توسط سید حسین رزاز