در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۰۰۰ تومان
4.00 $

درباره کتاب

موضوع کتاب نیمه‌ی تاریک وجود درباره‌ی برداشتن نقاب از جنبه‌های خاصی از وجودمان است که باعث از بین رفتن ارتباطات، کشته شدن روح و همچنین مانع شکوفا شدن رؤیاهایمان می‌شود.
این کتاب را دو بار به‌دقت بخوانید و سپس برای بار سوم به‌عنوان داشتن معیاری در زندگی آن را بخوانید و با شهامت تمام تمرین‌های کتاب را انجام دهید. جرئت داشته باشید.
اما اگر نمی‌خواهید زندگی و حتی بخش‌هایی از وجودتان را که نمی‌خواهید به آن نگاه کنید و کمتر دوست دارید تصدیقشان کنید تغییر دهید، نه کتاب را بخوانید و نه تمرین‌های آن را انجام دهید. همین الآن خواندن کتاب را کنار بگذارید و آن را در بالاترین قفسه‌ی کتابخانه‌تان قرار دهید تا دیگر دستتان به آن نرسد. یا اینکه آن را به یکی از دوستانتان بدهید زیرا امکان ندارد که شما این کتاب را بخوانید و زندگی‌تان را تغییر ندهید.

نظرات کاربران

بنظر من کتاب فوق العاده ایه... حتما بخونید
در 2 هفته پیش توسط امید یحیی زاده
کتاب خوبیه، شک نکنید
در 2 ماه پیش توسط احسان رنجبر
این کتاب فوق العادست...من یک سالو نیم همیشه میخوندمش البته من ترجمه ی فرناز فرود رو خوندم
در 2 ماه پیش توسط nilooofar kh
من تو انجامتمرین ها دچار مشکلم سخت به تنهاییتمرینها رو انجام دادولیمنتظر یک ادم امینم کهکمکمکنه با هم تمرینها روانجام بدم بدون مسخره کردن
در 3 ماه پیش توسط فاطمه مهدیزاده
از ترجمه ی نه چندان قوی که بگذریم ، میتونیم از عبارت «سرنوشت ساز» برای خودِ کتاب استفاده کنیم. این کتاب ، تک تک کاستی های خواننده رو تخت پوشش قرار میده و ما رو به فکر وامیداره که اتفاقات پیرامون ما چرا مدام در حال تکراره. این کتاب، دروازه ای رو به خودشناسی ، دری رو به انسان شناسی ، و دریچه ای رو به خدا شناسی به روی خواننده باز میکنه تمرین های عمیق این کتاب ، طعم تغییر و رشد واقعی و بدون تظاهر رو به من چشوند. اگر تصمیم دارید این کتاب رو مثل روزنامه یا رمان بخونید ، هرگز شروعش نکنید.
در 6 ماه پیش توسط محسن قناعی