فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب‌سرا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بعد از عشق

نسخه الکترونیک کتاب بعد از عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بهار شورانگیز و سرشار از لطافت است. شاید تجسّمی است پرشکوه از ذوق شاعران خوش قریحه.
تابستان پرنعمت و حاصلخیز است، با یک زیبایی گستاخ، نافذ و مهاجم. زمستان پیری است تسلی‌بخش و پرتجربه.
امّا من پاییز را و تنها پاییز را با شوری عاشقانه دوست دارم. پاییز در چشم من همچون عروسی است که با افسون طبیعت هر لحظه برهنه و برهنه‌تر می‌شود.
مرد از خواندن این عبارات که در نظرش نه معنا و مفهومی هدفمند و منطقی داشت و نه گفتن و شنیدنش میان آن‌ها سابقه‌ای، تعجّب کرد. چند لحظه سرش را بالا گرفت و باز فکر کرد: منظور همسرش از نوشتن این عبارات چیست؟ به یاد آورد که آن‌ها نه در پاییز با هم آشنا شده بودند و نه برپایی مراسم عقد و ازدواجشان در پاییز بود و خودش ندانست چرا این یادآوری، موج هراسی گنگ را در روحش پدید آورد.

دانلود کتاب بعد از عشق در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خیلی بد
در 3 ماه پیش توسط نفیسه کیامنش
من از توصیف حالت عاشقی در دوره جوانی تو این کتاب خیلی خوشم اومد. با اینکه بعضا کلمات قلنبه سلنبه بودن ولی به نظرم نویسنده خوب تونسته بود فضاسازی کنه. هرچند پایان داستان برام جذاب نبود.
در 5 ماه پیش توسط مریم افهمی
کتاب خوبی بود یکم خواندنش حوصله میخواد.اما عالی نوشته شده
در 5 ماه پیش توسط gma...h29
بنظر من در نوشتن جملات به سبک خیلی ادبی مبالغه کرده واین برای من شخصا از جذابیتش کم کرده. تا حدودی خوندن یک داستان به این سبک ادبی مبالغه امیز حوصله سر بره. کاش روایت داستان به سبک راحت تری صورت میگرفت نه با اینهمه زور و فشار برای نوشتن در نهایت ادیبانه طوری. البته سلیقه شخصی منه و ممکنه مورد پسند شخص دیگری باشه
در 6 ماه پیش توسط mah...idi
فقط خانمها بخونند. من که نمونه کتاب رو خوندم سرگیجه گرفتم. پر از احساسه.
در 6 ماه پیش توسط مهدی فنائی