کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب‌سرا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بعد از عشق

نسخه الکترونیک کتاب بعد از عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بهار شورانگیز و سرشار از لطافت است. شاید تجسّمی است پرشکوه از ذوق شاعران خوش قریحه.
تابستان پرنعمت و حاصلخیز است، با یک زیبایی گستاخ، نافذ و مهاجم. زمستان پیری است تسلی‌بخش و پرتجربه.
امّا من پاییز را و تنها پاییز را با شوری عاشقانه دوست دارم. پاییز در چشم من همچون عروسی است که با افسون طبیعت هر لحظه برهنه و برهنه‌تر می‌شود.
مرد از خواندن این عبارات که در نظرش نه معنا و مفهومی هدفمند و منطقی داشت و نه گفتن و شنیدنش میان آن‌ها سابقه‌ای، تعجّب کرد. چند لحظه سرش را بالا گرفت و باز فکر کرد: منظور همسرش از نوشتن این عبارات چیست؟ به یاد آورد که آن‌ها نه در پاییز با هم آشنا شده بودند و نه برپایی مراسم عقد و ازدواجشان در پاییز بود و خودش ندانست چرا این یادآوری، موج هراسی گنگ را در روحش پدید آورد.

دانلود کتاب بعد از عشق در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من هنوزم نفهمیدم لزوم تعریف کردن این داستان بعد از چندین سال زندگی مشترک چی بود!!
در 2 هفته پیش توسط mari m
من که اصلاً خوشم نیومد...!
در 4 هفته پیش توسط ray...ely
اگر از ان دسته ادمها هستید که از مقدمه چینی خسته میشید و دوست دارید زودتر از اصل مطلب باخبر بشید این کتاب براتون کسل کننده میشه. چون خیلی زیاد در مورد احساسات لحظه ای صحبت میکنه شاید به اندازه دو صفحه میگه
در 1 ماه پیش توسط زهرا مهدی پور
هیچوقت زود قضاوت نکنیم 😩😩😩
در 1 ماه پیش توسط far...ghi
دوستان سلام کتاب خوبی بود. متن روانی داشت. صفحات اولیه کتاب طوری نظر رو جلب میکرد که به خواندن ادامه اون هم علاقمند شدم. بر خلاف نظر برخی از دوستان، من موافق این نیستم که نویسنده با کلمات بازی کرده. فکر میکنم تعادل برقرار بود. پیچیدگی های داستان هم خوب بود. شاید به عنوان یک مرد، خودم رو بارها جای شخصیتهای داستان دیدم و حتی اشتباههای متعددی رو به خودم گوشزد کردم. داشتم به این فکر میکردم که اگر دخترم بزرگ بشه، چطور می تونم در این مسیر کمکش کنم!
در 2 ماه پیش توسط احمد قاسمي