کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

انسان در جستجوی معنی

نسخه الکترونیک کتاب انسان در جستجوی معنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف book می‌توانید این کتاب را با 40٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
در این کتاب، دکتر فرانکل تجربه‌ای را که منجر به کشف «لوگوتراپی» شد توضیح می‌دهد. وی مدت زیادی در اردوگاه کاراجباری اسیر بود، که تنها وجود برهنه‌اش برای او باقی ماند و بس. پدر، مادر، برادر و همسرش یا در اردوگاه‌ها جان سپردند و یا به کوره‌های آدم‌سوزی سپرده شدند. خواهرش تنها بازمانده‌ی این خانواده بود که از اردوگاههای کار اجباری جان سالم بدر برد. او چگونه زندگی را قابل زیستن می‌دانست؟ درحالی‌که همه‌ی اموالش را از دست داده بود؛ همه‌ی ارزش‌هایش نادیده گرفته شده بود، از گرسنگی و سرما و بیرحمی رنج می‌برد و هر لحظه در انتظار مرگ بود. او به راستی چگونه زنده ماند؟ پیام چنین روانکاوی که شخصا با چنان شرایط خوفناکی رویاروی بوده است، شنیدن دارد. اگر کسی بتواند به شرایط انسانی ما عاقلانه و با دلسوزی بنگرد؛ این شخص بی‌تردید باید دکتر فرانکل باشد. واژه‌هایی که از قلب دکتر فرانکل برمی‌خیزد، بر دل می‌نشیند. چون بر تجربه‌های بسیار ژرف استوار است. صادقانه و ژرفتر از آن است که انسان کوچکترین رنگی از فریب در آن ببیند. پیام‌های او والا و ارزنده است. و کارهایش به خاطر موقعیت کنونی او در دانشکده طب دانشگاه وین، و به علت آوازه کلنیک‌های «لوگوتراپی» که امروزه در بسیاری از سرزمین‌ها با الگوبرداری از پلی‌کلنیک معروف عصب‌شناسی او در وین آغاز به کار
می‌کند، شهرت جهانی دارد.

  • دسته بندی: تربیتی
  • ناشر: انتشارات درسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.08 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۵۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب انسان در جستجوی معنی در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ویکتور فرانکل در کتاب زندگی می کند، توصیفات جسم های نحیف و مساله ترس از مرگ و شروع اندیشه های اگزیستانسیالیسم تماما به تصویر کشیده شده است. به نظرم از ده به راحتی ۸ می گیرد و جزو کتاب هایی است که بایستی درزندگی یک بار خوانده شود.
در 5 روز پیش توسط مهران شوکتی
من وقتی میخوام به یه نفر که هیچ کتابی در زندگی نخونده یک کتاب معرفی کنم، این کتاب رو معرفی میکنم! به نظرم این کتاب رو حتما باید خوند حتی به عنوان تنها کتابی که در کل زندگی خوندی. و نیز تعجب میکنم از شماره چاپ بالای کتاب های بی محتوایی چون من پیش از تو و من پس از تو! از اینکه اون کتابها در برابر این کتاب چه حرفی برای گفتن دارن که این جور فله ای به چاپ میرسند!
در 1 هفته پیش توسط m.c...ian
کتاب بسیار با ارزش ولی متاسفانه ترجمه بسیار بسیار ضعیف
در 2 هفته پیش توسط محمد روستائی
به تمام دوستان سفارش میکنم که با مطالعه این کتاب درک خودتون رو بالا ببرید تا زندگی بامعنایی داشته باشید
در 2 هفته پیش توسط مهرتاش منصوری اسکی
واقعا زیبا بود
در 3 هفته پیش توسط dok...ez1