فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خانه خاموش

نسخه الکترونیک کتاب خانه خاموش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «خانه خاموش» نوشته اورهان پاموک (-۱۹۵۲) نویسنده ترک و برگزیده جایزه نوبل در سال ۲۰۰۶ است. او تنها نویسنده ترک است که تا کنون موفق به دریافت جایزه نوبل شده است.
این کتاب را می‌توان به نوعی زندگینامه پاموک دانست. او در این کتاب
نکته جالبی که در این کتاب دیده می‌شود، روش متفاوت روایت داستان است؛ هر فصل را یکی از شخصیت‌ها از دید خودش تعریف می‌کند. این روایت‌ها، داستان ِ دردهایی است که هر فرد در زندگی دارد؛ هر راوی چیزهایی برای پنهان کردن از بقیه دارد.

پاموک با این شیوه‌ روایی، به‌جای آن‌که کل داستان را از دید یک‌نفر ببیند و بیان کند، مجموعه‌ای از انسان‌های متفاوت را وارد قضیه کرده است. روایت کنندگان ِ هر فصل، نظرات واقعی‌شان را نسبت به بقیه بی‌پرده بیان می‌کنند؛ مثلا حسن پدرش را «بلیط فروش ِ چلاق» و عمویش را «کوتوله» خطاب می‌کند. هر راوی از فرصتی که نویسنده در اختیارش قرار داده استفاده می‌کند و آمال و آرزوهای نهان‌اش را با خواننده درمیان می‌گذارد.

  • دسته بندی: رمان خارجی ، آثار برندگان نوبل
  • ناشر: نشر دنیای نو - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.83 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۵۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خانه خاموش در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب مطالب مختلفی رو مطرح میکنه ولی متاسفانه من هیچ جذابیتی در اون ندیدم. شاید تفاوت فرهنگ متن رو برای من نامأنوس کرده بود. شاید به همین دلیل هست که اکثر افرادی که نظر گذاشتن کتاب رو نخوندن.
در 2 ماه پیش توسط محمدرضا م
کتاب خسته کننده ای بود. واگویه زیاد داشت و وجود شش راوی باعث شده بود داستان انسجامی نداشته باشه و به نتیجه خاصی هم نرسه.
در 2 ماه پیش توسط ک سیامک نژاد
کتاب خوبی بود ولی متاسفانه غلط نگارشی، دیکته و ویرایشی زیاد داشت، نمی‌دونم این غلط‌ها تو نسخه چاپی هم هست یا نه. اگر باشه که ناشر باید هرچه زودتر فکری به حال تیم ویراستاریش بکنه.
در 3 ماه پیش توسط naz...idi
کتاب و خوندم، طرز بیان کتاب که از زبان اشخاص متفاوتی است جالبه و جالبتر آینه که هر کدام از این اشخاص دنیای متفاوت خودشان را دارند، آدمهایی که انگار برای ما هم زیاد غریبه نیستند، مادربزرگی که فقط در فکر گناه نکردن است و صلاح الدین که نماد بیداری شرق است. از خواندن کتاب لذت نبردم ولی آگاه تر شدم
در 3 ماه پیش توسط سحر ادیب
مگه این کتاب، کتاب رایگان امروز نبود؟ ؟؟؟
در 4 ماه پیش توسط dan....14