فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بیگانه

نسخه الکترونیک کتاب بیگانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

می‌توانم به‌جرات بگویم که در واقع تابستان بسیار سریع جایگزین با تابستان دیگری شد. می‌دانستم که با برخاستن اولین گرما برای من حادثه تازه‌ای رخ خواهد داد. کار من برای آخرین جلسه نشست دادگاه بود و این نشست با آمدن ماه جون خاتمه می‌پذیرفت. در بیرون گفتگوها و جر و بحث‌ها، همراه با طلوع کامل خورشید آغاز گشته است. وکیلم به‌من اطمینان می‌دهد که آن‌ها بیش از دو یا سه روز جریان را طولانی نخواهند کرد. «معذالک، او افزوده بود، دادگاه عجله دارد زیرا کار شما دیگر مورد مهم جلسه نخواهد بود. یک اتهام پدرکشی هم است که پس از کار شما جریان خواهد یافت.»

دانلود کتاب بیگانه در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

حقیقتی بود درباره ی دیدگاه جامعه به افراد درونگرای این چنینی ... ولی خب در نهایت پایان داستان رو بدون ذره ای تغییر در باورها و افکار کسی که در چنین شرایطی قرار گرفته اینطوری تموم کردن یکم عجیب بنظر میاد‌‌.
در 2 ماه پیش توسط نهلا
خیییلیییی بد بود ترجمه نخرید لطفا حیف پول
در 2 ماه پیش توسط نگار بهره مند
من چاپ دوم کتاب را خواندم...به شما هم پیشنهاد می کنم کتاب را مطالعه کنید.
در 2 ماه پیش توسط r.a...391
ایکاش قبل خرید، نظرات رو میخوندم. با این ترجمه اش.?
در 3 ماه پیش توسط معین احمدیان
ترجمه به حدی ضعیفه که کتاب قابل درک و خوندن نیست.
در 3 ماه پیش توسط elham ssn