فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بیگانه

نسخه الکترونیک کتاب بیگانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

می‌توانم به‌جرات بگویم که در واقع تابستان بسیار سریع جایگزین با تابستان دیگری شد. می‌دانستم که با برخاستن اولین گرما برای من حادثه تازه‌ای رخ خواهد داد. کار من برای آخرین جلسه نشست دادگاه بود و این نشست با آمدن ماه جون خاتمه می‌پذیرفت. در بیرون گفتگوها و جر و بحث‌ها، همراه با طلوع کامل خورشید آغاز گشته است. وکیلم به‌من اطمینان می‌دهد که آن‌ها بیش از دو یا سه روز جریان را طولانی نخواهند کرد. «معذالک، او افزوده بود، دادگاه عجله دارد زیرا کار شما دیگر مورد مهم جلسه نخواهد بود. یک اتهام پدرکشی هم است که پس از کار شما جریان خواهد یافت.»

دانلود کتاب بیگانه در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

جدا از ضعف ترجمه ی این نسخه، این کتاب از کتابهاییست که واقعا ارزش خوندن رو داره. شخصیت پردازی خاص این داستان واقعا مثال زدنیه.
در 2 هفته پیش توسط samira M
ترجمه خیلی بد هست . خارج از این مسئله کلا فضای خیلی سرد و سیاهی داره من کلا این فضا ها رو دوست ندارم که البته نظر من هست ولی باز هم میگم ترجمه خیلی بده
در 3 هفته پیش توسط آرش الهامیان
فکر کنم ترجمه بد تر از این نمیشه واقعا بد بود فصل سوم به بعد رو تقریبا هیچی نمی فهمیدم فقط ورق میزدم تموم شه
در 1 ماه پیش توسط sh....r76
اولین کتابى بود که از کامو خوندم. اولش فکر کردم با کامو ارتباط برقرار نمیکنم اما بعد فهمیدم مشکل از ترجمه ست!!! بسیار ترجمه بدى داره به همراه غلط هاى تایپى و نگارشى فراوان!
در 2 ماه پیش توسط Gol Ba
چطور انقدر بد ترجمه کردید واقعا
در 2 ماه پیش توسط محبوبه بنیادی