فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کیمیاگر

نسخه الکترونیک کتاب کیمیاگر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کیمیاگر کتابی را که از یک همسفر گرفته بود، در دست داشت کتاب جلد نداشت. امّا او نام نویسنده را در صفحه‌ی اول آن یافت: اُسکاروایلد... و کتاب را ورق زد، تا به‌داستان نرگس رسید. کیمیاگر افسانه‌ی نرگس را بدین گونه شنیده بود که جوان زیبارویی هرروز به‌ساحل دریاچه می‌رفت و در آئینه‌ی آب‌ها خم می‌شد تا چهره‌ی زیبای خود را تماشا کند. و آن چنان مفتون زیبایی خود شده بود، که یک روز وقتی می‌خواست صورت خود را در آب دریاچه ببیند، پایش لغزید و در آب افتاد و غرق شد. و در آن جا که او به‌آب افتاده بود، گلی روئید که آن را نرگس نام نهادند.
و این، پایان داستان بود. ..

دانلود کتاب کیمیاگر در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

شخصا طرز نگاه نویسنده به وقایع رو نمیپسندم. با مفهوم مورد نظر نویسنده که تاکید داره وقتی به سمت هدفی حرکت کنی همه پدیده ها دست به دست هم میدن تا تو به هدفت برسی موافق نیستم. اما کتاب از نظر نویسندگی بسیار روان و جذابه. توصیفات بسیار بجا و واضحی ارائه شده. قطعا ارزش خوندن داره.
در 1 ماه پیش توسط مسلم بابایی
با اینکه قبلا خوانده بودم دوباره خریداری کردم و خواندم کلی لذت بردم. ..عااااالی ه
در 2 ماه پیش توسط محبوبه برجی
یک کتاب فوق العاده ومتفاوت که باخوندنش کلی حس خوب و عجیب پیدا میکنید من که بعضی قسمتهاشو بیش از ۱۰بار خوندم
در 2 ماه پیش توسط rqy...hab
یه رمان عرفانیه، پر از حس قشنگه ، حس درک بزرگی خدا
در 2 ماه پیش توسط mah...sah
وای عالی بوووود?حس خیلی خوبی بهم میده خوندن این کتاب
در 2 ماه پیش توسط bor...and