کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کیمیاگر

نسخه الکترونیک کتاب کیمیاگر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
کیمیاگر کتابی را که از یک همسفر گرفته بود، در دست داشت کتاب جلد نداشت. امّا او نام نویسنده را در صفحه‌ی اول آن یافت: اُسکاروایلد... و کتاب را ورق زد، تا به‌داستان نرگس رسید. کیمیاگر افسانه‌ی نرگس را بدین گونه شنیده بود که جوان زیبارویی هرروز به‌ساحل دریاچه می‌رفت و در آئینه‌ی آب‌ها خم می‌شد تا چهره‌ی زیبای خود را تماشا کند. و آن چنان مفتون زیبایی خود شده بود، که یک روز وقتی می‌خواست صورت خود را در آب دریاچه ببیند، پایش لغزید و در آب افتاد و غرق شد. و در آن جا که او به‌آب افتاده بود، گلی روئید که آن را نرگس نام نهادند.
و این، پایان داستان بود. ..

دانلود کتاب کیمیاگر در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

به نظر من قبل از خواندن کتاب های کوییلو مقاله زیر را بخوانید خیلی کمک میکنه http://rasekhoon.net/article/show/۱۸۴۵۶۹/%D۸%AF%D۸%B۱%D۸%A۸%D۸%A۷%D۸%B۱%D۹%۸۷-%D۹%BE%D۸%A۷%D۸%A۶%D۹%۸۸%D۹%۸۴%D۹%۸۸-%DA%A۹%D۹%۸۸%D۸%A۶%DB%۸C%D۹%۸۴%D۹%۸۸-(۱)/
در 6 روز پیش توسط far...181
عالی
در 2 ماه پیش توسط ali...378
عالییی👌👌👌 آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم ...
در 2 ماه پیش توسط razima
کتابی الهام بخش برای کسانی که افسانه شخصی خود را پیگیری می کنند فراز و نشیب سفر زندگی به زیبابی درین کتاب تصویر شده است.
در 3 ماه پیش توسط مجید وزیرپناه
عالی
در 3 ماه پیش توسط mas...ehi