کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بازاريابی اسلامی

نسخه الکترونیک کتاب بازاريابی اسلامی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این کتاب مذهبی نیست و مخاطبانش نه مسلمانان نسل جدید است و نه مسلمانان سنتی. این کتاب بازاریابی با این هدف نوشته شده تا شکاف ادبیات تجارت بین‌الملل را پر کند؛ ادبیاتی که مبنای مدل کسب‌وکاری است که قریب به یک‌چهارم جمعیت جهان آن را به‌کار می‌برند: نظام اقتصاد اسلامی. موفقیت این مدل پیش‌تر در صنعتی عمده به اثبات رسیده است: امور مالی اسلامی. اگرچه این روزها بخش مالی پررونق غیرواقعی به نظر می‌رسد، امور مالی اسلامی- که شاخه‌ای از نظام اقتصاد اسلامی است- نه فقط رو به بهبود می‌رود؛ بلکه سریع‌تر از هر زیرمجموعه‌ی دیگری در بانکداری جهانی رشد می‌کند. درحالی‌که نظام سرمایه‌گذاری جهان غرب دارد از درون منفجر می‌شود، این سهم کوچک از سرمایه‌ی جهان که دارد به‌سرعت رشد می‌کند، به‌نسبت بدون آسیب به‌نظر می‌رسد. بسیاری از بانک‌های غربی برای این که بتوانند از این حوزه‌ی روبه‌رشد بهره‌برداری کنند، شعبه‌های مطابق شریعت راه‌اندازی می‌کنند. انگلستان برای به‌‌دست آوردن این بازار رقابت می‌کند. این کشور قوانین خود را تغییر داده تا انتقال دارایی‌های متفاوت که مورد نیاز وام اسلامی است، میسر شود. رسانه‌های بریتانیا علاقه‌ی روزافزونی را به این شیوه، حتی میان غیرمسلمانان، گزارش کرده‌اند؛ زیرا مردم آن را رویکرد اخلاقی‌تری به سرمایه‌گذاری می‌دانند.

دانلود کتاب بازاريابی اسلامی در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران