فیدیبو نماینده قانونی انتشارات حوض نقره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فنگ شویی رابطه‌ها

نسخه الکترونیک کتاب فنگ شویی رابطه‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

فنگ‌شویی می‌گوید: هنگامی که به بررسی محیط اطراف می‌پردازیم، به پاسخ سؤال‌ها می‌رسیم. دنیایی جدید آشکار می‌شود که تمام ناهماهنگی‌ها ـ اگر چشم بصیرت داشته باشیم ـ در آن مشهود است. از دید فنگ‌شویی، خرده‌کاری‌های منزل یا ناهماهنگی‌هایی را که باعث استیلای شرایط منفی و بی‌مورد در محل می‌شود، می‌توان به وضوح دید. به یاد دارم با همسر سابقم در خانه‌ای L شکل زندگی می‌کردیم که فاقد ناحیۀ عشق و زناشویی بود. از روی بی‌خبری، این عدم تعادل را با تأکید بر دیوارهای سفید و سنگ‌فرش‌ها و مبلمان و دکور آبی تیره تشدید کرده بودیم. خانۀ ما مثل فریزر سرد بود، اما در آن زمان فکر می‌کردیم خیلی خوب است که همه چیز یک رنگ است! حال می‌فهمم که رنگ‌های سرد مثل سفید و آبی، عشق و صمیمیت را از بین می‌برند، بدون وجود شومینه یا بخاری قطعاً کدورت و جدایی به وجود می‌آید.

دانلود کتاب فنگ شویی رابطه‌ها در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

چرا پولی آدم نمیخره
در 2 سال پیش توسط par...ust