در صورتی که از دیجی‌کالا کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا و برای سایر کارت‌های هدیه اینجا را کلیک کنید.
۱۵,۰۰۰ تومان
8.50 $

درباره کتاب

آیا از اینکه همسایه‌تان زباله‌هایش را در جوی آب می‌ریزد عصبانی هستید؟ آیا تابه‌حال پیش آمده که در اداره‌ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت‌ها در آمدوشد باشید؟ آیا احساس می‌کنید برخوردهای رئیس‌تان با شما توهین‌آمیز است؟ تابه‌حال دلتان ‌خواسته یک صندلی را بر فرق پزشکی بکوبید که وقتی بعد از ساعت‌ها انتظار و پرداخت حق ویزیت کلان موفق به دیدارش شده‌اید، بدون آنکه اجازه بدهد در مورد بیماری‌تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده ‌است؟ آیا از دیدن مجری‌های تلویزیون عصبی می‌شوید؟ آیا با شنیدن حرف‌های سیاستمداران دچار رعشه و ناسزاگویی می‌شوید؟ آیا وسوسۀ خفه‌کردن بزرگ‌ترهای فامیل که دائم مشغول فضولی و نصیحت و بزرگ‌تری‌اند، زیاد به سراغتان می‌آید؟ با همکاران از زیر کار دررو و زیرآب‌زن زیاد دست‌به‌یقه می‌شوید؟ آیا هر هفته دوستانی به سراغتان می‌آیند که بخواهند شما را به فعالیت تجاری یا آیین مذهبی جدیدی دعوت یا دست‌کم چاکرایتان را باز کنند؟ رابطه‌تان با همسرتان چطور است؟ به فکر جداشدن از او هستید یا آنقدر شرور است که حتی جرئت جداشدن از او را هم ندارید؟ بچه‌های تخس و شروری هم دارید که همیشه باعث سرافکندگی‌تان شوند؟
اگر پاسخ‌تان به این پرسش‌ها مثبت است، این کتاب برای شماست؛ زیرا شما با بی‌شعورها سروکار دارید و این کتاب دربارۀ پدیدۀ بی‌شعوری در جوامع کنونی است که راهنمای عملی ارزشمندی برای شناخت و درمان بی‌شعوری، خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و نحوه رفتار با مبتلایان به این بیماری است. اما اگر پاسختان به پرسش‌های بالا منفی است، احتمالاً خطر جدی‌تری شما را تهدید می‌کند!

نظرات کاربران

مهم ترین مسئله در زندگی اینه که ما بپذیریم اول روی خودمون سرمایه گذاری کنیم و قدم در اصلاح خودمون برداریم بعدش زمانی که به یک اصلاح جسبی رسیدیم اون زمان سعی کنیم دیگران رو همراه خودمون هم مسیر کنیم البته هیچ وقت نباید از اصلاح خودمون دست برداریم.کتاب سه گانه بیشعوری مرجع خوبیه برای قدم در این راه موفق باشید.
در 2 هفته پیش توسط jav...699
بعد از کتاب ملت عشق،،،بیشعوری بهترین کتابی بود که خوندم
در 2 هفته پیش توسط Ali...375
اولاش برام جالب بود ولی وسطاش ازش خسته شدم و ادامش دیگه ندادم:|
در 2 هفته پیش توسط ksa...ool
کتاب بدی نبود بخش زیادیش آزار دهندست ..کلی از دست این آدم ها فرار میکنیم بعد نصف بیشتر کتاب داره به این رفتار ها میپردازه و تعریف میکنه .. کاش بیشتر راه حل ارائه می داد.
در 1 ماه پیش توسط moj....gh
دوستانی که این کتاب رو نخوندن این کتاب کتابی هست که مترجم اون رو به سبک خودش با الگو برداری از کتاب اصلی نوشته یعنی این کتاب با کتاب نویسنده زمین تا آسمون فرق میکنه نظر هرکسی مهم و محترمه من به شخصه زیاد دوسش نداشتم هرچند که دیدم رو نسبت به دیگران تغییر داد اما من با خوندنش یاد درس های مدرسه می افتادم و برام خسته کننده بود و البته این کتاب طرف دارای خودشم داره!!!
در 2 ماه پیش توسط poo...379