در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.
۱۵,۰۰۰ تومان
8.50 $

درباره کتاب

آیا از اینکه همسایه‌تان زباله‌هایش را در جوی آب می‌ریزد عصبانی هستید؟ آیا تابه‌حال پیش آمده که در اداره‌ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت‌ها در آمدوشد باشید؟ آیا احساس می‌کنید برخوردهای رئیس‌تان با شما توهین‌آمیز است؟ تابه‌حال دلتان ‌خواسته یک صندلی را بر فرق پزشکی بکوبید که وقتی بعد از ساعت‌ها انتظار و پرداخت حق ویزیت کلان موفق به دیدارش شده‌اید، بدون آنکه اجازه بدهد در مورد بیماری‌تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده ‌است؟ آیا از دیدن مجری‌های تلویزیون عصبی می‌شوید؟ آیا با شنیدن حرف‌های سیاستمداران دچار رعشه و ناسزاگویی می‌شوید؟ آیا وسوسۀ خفه‌کردن بزرگ‌ترهای فامیل که دائم مشغول فضولی و نصیحت و بزرگ‌تری‌اند، زیاد به سراغتان می‌آید؟ با همکاران از زیر کار دررو و زیرآب‌زن زیاد دست‌به‌یقه می‌شوید؟ آیا هر هفته دوستانی به سراغتان می‌آیند که بخواهند شما را به فعالیت تجاری یا آیین مذهبی جدیدی دعوت یا دست‌کم چاکرایتان را باز کنند؟ رابطه‌تان با همسرتان چطور است؟ به فکر جداشدن از او هستید یا آنقدر شرور است که حتی جرئت جداشدن از او را هم ندارید؟ بچه‌های تخس و شروری هم دارید که همیشه باعث سرافکندگی‌تان شوند؟
اگر پاسخ‌تان به این پرسش‌ها مثبت است، این کتاب برای شماست؛ زیرا شما با بی‌شعورها سروکار دارید و این کتاب دربارۀ پدیدۀ بی‌شعوری در جوامع کنونی است که راهنمای عملی ارزشمندی برای شناخت و درمان بی‌شعوری، خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و نحوه رفتار با مبتلایان به این بیماری است. اما اگر پاسختان به پرسش‌های بالا منفی است، احتمالاً خطر جدی‌تری شما را تهدید می‌کند!

نظرات کاربران

کتاب بیشعوری یک کتاب سطح پایین با اسم فریبنده است که نویسنده سعی کرده با کلمات بازی کند و هیچ راه حلی ارایه نکرده است و نسبت به سطح مطالبش خیلی گرانست از خرید آن پشیمان شدم
در 2 ماه پیش توسط حسین مظفری فرد
من نسخه چاپی کتابو خریدم عالی بود
در 2 ماه پیش توسط m.reza r
خوب بود
در 2 ماه پیش توسط dok...ez1
خیییلی مسخره بود واقعا حیف پولم
در 3 ماه پیش توسط haj...nal
در ابتدا از روی تبلیغات فراوانی که روی این کتاب شده بود انتظار کتابی پرمحتوا از نظریات روانشناسی را داشتم! اما بعد از مطالعه آن، متاسفانه بسیار پشیمان شدم! اصلا به هیچ وجه این کتاب را جدی نگیرید...! و انتظار زیادی هم از آن نداشته باشید که معلومات شما را بالا ببرد. تبلیغات واقعا تو خالی!
در 4 ماه پیش توسط vah...lou