فیدیبو نماینده قانونی انتشارات تیسا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت

نسخه الکترونیک کتاب بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آیا از اینکه همسایه‌تان زباله‌هایش را در جوی آب می‌ریزد عصبانی هستید؟ آیا تابه‌حال پیش آمده که در اداره‌ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت‌ها در آمدوشد باشید؟ آیا احساس می‌کنید برخوردهای رئیس‌تان با شما توهین‌آمیز است؟ تابه‌حال دلتان ‌خواسته یک صندلی را بر فرق پزشکی بکوبید که وقتی بعد از ساعت‌ها انتظار و پرداخت حق ویزیت کلان موفق به دیدارش شده‌اید، بدون آنکه اجازه بدهد در مورد بیماری‌تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده ‌است؟ آیا از دیدن مجری‌های تلویزیون عصبی می‌شوید؟ آیا با شنیدن حرف‌های سیاستمداران دچار رعشه و ناسزاگویی می‌شوید؟ آیا وسوسۀ خفه‌کردن بزرگ‌ترهای فامیل که دائم مشغول فضولی و نصیحت و بزرگ‌تری‌اند، زیاد به سراغتان می‌آید؟ با همکاران از زیر کار دررو و زیرآب‌زن زیاد دست‌به‌یقه می‌شوید؟ آیا هر هفته دوستانی به سراغتان می‌آیند که بخواهند شما را به فعالیت تجاری یا آیین مذهبی جدیدی دعوت یا دست‌کم چاکرایتان را باز کنند؟ رابطه‌تان با همسرتان چطور است؟ به فکر جداشدن از او هستید یا آنقدر شرور است که حتی جرئت جداشدن از او را هم ندارید؟ بچه‌های تخس و شروری هم دارید که همیشه باعث سرافکندگی‌تان شوند؟
اگر پاسخ‌تان به این پرسش‌ها مثبت است، این کتاب برای شماست؛ زیرا شما با بی‌شعورها سروکار دارید و این کتاب دربارۀ پدیدۀ بی‌شعوری در جوامع کنونی است که راهنمای عملی ارزشمندی برای شناخت و درمان بی‌شعوری، خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و نحوه رفتار با مبتلایان به این بیماری است. اما اگر پاسختان به پرسش‌های بالا منفی است، احتمالاً خطر جدی‌تری شما را تهدید می‌کند!

  • دسته بندی: تربیتی
  • ناشر: انتشارات تیسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.44 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مزخرف محض بدترین کتاب عمرم
در 2 روز پیش توسط vse...i69
به نظرم نویسنده کتاب به نوع جدیدی از بی شعور تبدیل شده بود. این کتاب حشو خیلی زیاد داره و بیشتر به عقده گشتیی و تنفرات شخصی نویسنده نسبت به همه مردم با خصوصیات بد و خوبشان می پردازه،به علاوه راه حل درست و حسابی ای برای حل معضلات رفتاری مردم ارائه نمی ده. خلاصه فقط بخوانید و سری تکان دهید و این کتاب را جدی نگیرید
در 4 روز پیش توسط شهرزاد
کتاب خوبیه اما با بعضی از قسمتاش اصلا موافق نیستم. مثلا میگه خبرنگار و منتقدین جزو بیشعور هااند در صورتی که شاید برخی از آن ها حتی بیشعور باشند اما خوب هایشان هم بسیار است.
در 3 هفته پیش توسط امیرمهدی سرآبادانی
من این کتاب رو تازه شروع کردم، نکته مهم این کتاب اینه که وقتی میخونیش انگار همش داره میگه بقیه بیشعورن، و حتی نویسنده تعاریفی از خودش میکنه که میگه من بیشعور بودم، وقتی تعاریف رو میخونی همش تو ذهنت میگی نچ نچ چه کارای بدی میکرده...نچ نچ راست میگه بیشعور بوده، من که از اینکارا نمیکنم!!! و یکسره خودت و برتر و مبری از تمام تعاریف درون کتاب میبینی...این باعث میشه فکر کنی بقیه همه بیشعورن و دیدت بد بشه به آدم ها...اما نکته همینه که از اول به خودت تلنگر بزنی که تو اینطور هستی نه صرفا بقیه! هرکس خودش رو مبری ببینه متأسفانه دچار حدودی از این بیماری هست به نظر من...به نظر من هم کسی که واقعیت کتاب رو درک کنه و مشکلش رو قبول کنه وسریع عصبی نشه کتاب رو کنار نمیگذاره صرفا به خاطر اینکه زیاد از کلمه بیشعوری استفاده کرده...! چون حقیقتا همه ما زیاد و کم از کلمات بدتری روزانه استفاده میکنیم و میگیم و میشنویم!! کلا کتاب خواندن هم شعور خاص خودش رو میخواد...و نباید ناامید شد از خواندن...چون همین خواندن کم کم ذهنیت انسان رو درست میکنه و میسازه در صورتی که نظرم تغییر کرد تا انتهای کتاب حتما این نظر رو ویرایش میکنم ممنون از وقتی که برای مطالعه نظرم گذاشتید
در 3 هفته پیش توسط y.z...ab2
کتاب خوبیه اما قیمتش مناسب نیست در مقایسه با نسخه کاغذى
در 4 هفته پیش توسط mehrad rezaei