در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۷,۵۰۰ تومان
4.75 $

درباره کتاب

آیا از اینکه همسایه‌تان زباله‌هایش را در جوی آب می‌ریزد عصبانی هستید؟ آیا تابه‌حال پیش آمده که در اداره‌ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت‌ها در آمدوشد باشید؟ آیا احساس می‌کنید برخوردهای رئیس‌تان با شما توهین‌آمیز است؟ تابه‌حال دلتان ‌خواسته یک صندلی را بر فرق پزشکی بکوبید که وقتی بعد از ساعت‌ها انتظار و پرداخت حق ویزیت کلان موفق به دیدارش شده‌اید، بدون آنکه اجازه بدهد در مورد بیماری‌تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده ‌است؟ آیا از دیدن مجری‌های تلویزیون عصبی می‌شوید؟ آیا با شنیدن حرف‌های سیاستمداران دچار رعشه و ناسزاگویی می‌شوید؟ آیا وسوسۀ خفه‌کردن بزرگ‌ترهای فامیل که دائم مشغول فضولی و نصیحت و بزرگ‌تری‌اند، زیاد به سراغتان می‌آید؟ با همکاران از زیر کار دررو و زیرآب‌زن زیاد دست‌به‌یقه می‌شوید؟ آیا هر هفته دوستانی به سراغتان می‌آیند که بخواهند شما را به فعالیت تجاری یا آیین مذهبی جدیدی دعوت یا دست‌کم چاکرایتان را باز کنند؟ رابطه‌تان با همسرتان چطور است؟ به فکر جداشدن از او هستید یا آنقدر شرور است که حتی جرئت جداشدن از او را هم ندارید؟ بچه‌های تخس و شروری هم دارید که همیشه باعث سرافکندگی‌تان شوند؟
اگر پاسخ‌تان به این پرسش‌ها مثبت است، این کتاب برای شماست؛ زیرا شما با بی‌شعورها سروکار دارید و این کتاب دربارۀ پدیدۀ بی‌شعوری در جوامع کنونی است که راهنمای عملی ارزشمندی برای شناخت و درمان بی‌شعوری، خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و نحوه رفتار با مبتلایان به این بیماری است. اما اگر پاسختان به پرسش‌های بالا منفی است، احتمالاً خطر جدی‌تری شما را تهدید می‌کند!

نظرات کاربران

قیمتاتون خیلی بالاس
در 2 روز پیش توسط soo...azg
من کتاب رو حالا تا نصفه خوندم فکر کنم چهار تا کتابه نظری خاصی دررابطه باهاش ندارم نه میگم خوبه نه میگم بده باید ظرفیتت خیلی بالا باشه تا بتونی بخونی
در 7 روز پیش توسط سید مهدی قبله
من کتاب صوتی شو گوش کردم جالب بود
در 1 هفته پیش توسط yaser noroozi
با عرض سلام. من ١٥٠ ص بیشتر نخوندم فقط ویژیگیهای ادمهای بیشعرر رو از دید خودش میگه تقریبا میشه همه. به نظرم کتاب بار مفید نداره. به قول خودش از یه مقعد شناس که روانشناس شده و ب نظر خودش بیشعوریشو درمان کرده انتظاری نباید داشت. کتابهای مفید تر از این خیلی هستش ارزش خرید نداره.???
در 2 هفته پیش توسط mop...eza
در مقایسه با شهرتش کمی نا امید کننده بود
در 2 هفته پیش توسط mar...jad