کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات تیسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بازی انتخابات ریاست جمهوری در ایران

نسخه الکترونیک کتاب بازی انتخابات ریاست جمهوری در ایران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
کتاب بازی انتخابات ریاست جمهوری در ایران ادعا می‌کند انتخابات و به طور مشخص انتخابات ریاست جمهوری یک بازی چند لایه و پیچیده است. یک بازی که در آن بازیگران مختلف با منافع و خواست‌های متفاوت حضور دارند. این کتاب از هفده زاویه به بررسی انتخابات ریاست جمهوری در ایران می‌پردازد و می‌کوشد تا به این پرسش پاسخ دهد که چرا پیش‌بینی نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در ایران تا چند روز قبل از انتخابات بسیار دشوار است و چرا سونامی هفته آخر انتخابات است که نامزد برنده را تعیین می‌کند. نویسنده برای تکمیل بررسی های خود، مطالعه جوانب مختلف انتخابات ریاست جمهوری سال 1392را دستور کار قرار داده و به دلایل مختلف پیروزی آقای روحانی پرداخته است. این کتاب برای عموم علاقه‌مندان به انتخابات،دانشجویان،پژوهشگران و نیز دست‌اندرکاران انتخابات به رشته تحریر درآمده و نویسنده در آن به تجارب عملی خود اشاره کرده است.

  • دسته بندی: علوم سیاسی ، شخصیت سیاسی
  • ناشر: انتشارات تیسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.65 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۷ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بازی انتخابات ریاست جمهوری در ایران در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

رحمن قهرمان پور از تحلیلگرانی است که نگاه دقیقی به مسایل دارد
در 12 ماه پیش توسط roo...h84
بعنوان شروعی برای تحلیل های منسجم در باب مسائل سیاسی روز کتاب خوبی بود، از علم اقتصاد نهادی مدرن استفاده قابل فهمی دارد و حتی نسبت به کتابهای مشابه صراحت بیشتری نسبت به مشکلات ساختاری و نهادی دارد یا راحت تر به خط قرمزها تنه می زند اما دو ایراد اصلی به کتاب وارد است، ایراد اول که در بسیاری از کنب پژوهشی وجود دارد استفاده از پژوهشهای غربی بدون فهم کافی یا به شکلی ساده انگارانه است. چند مثال، "در ابتدای کتاب نویسنده با بیان جمله عجیب "کسانی که مانند آدام اسمیت به دست پنهان تنظیم کننده نتایج انتخابات باور ریاست جمهوری باور دارند" بی سوادی خودش را در فهم اصول اقتصاد لیبرال و مفاهیمی مانند نظم خودانگیخته و دست نامرئی و نظریه پردازانی همچون هایک و اسمیت آشکار میکند.هایک به این دلیل که در ادامه دوبار به مطالعه آثار هایک اشاره می کند. ایراد دوم این است که در کل کتاب تحلیل ها برای دوره انتخابات هشت ساله درنظر گرفته است و نه چهار ساله در حالیکه تحلیل ها برای دوره دوم هر رئیس جمهور هم لازم اند. از نتیجه گیری های کلی و تاکید بر تبدیل شدن کاندیدی به نامزد ضدجریان مسلط هم مشخص است
در 1 سال پیش توسط امین آشنا