فیدیبو نماینده قانونی نشر روزگار و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

گتسبی بزرگ

نسخه الکترونیک کتاب گتسبی بزرگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

گتسبی مرد خود ساخته‌ای ‌‌بود که در زمان خودش به خاطر مهمانی‌های ‌‌پر زرق و برقش شهرتی به هم زده بود، علی رغم اینکه ‌‌غرق نور و زیبایی تنگه‌ی ‌‌زیبای لانگ آیلند بود، خودش تنها و تنها دلبسته‌ی ‌‌دی زی بیوکنن بود. فیتس جرالد در کلامی متموج و درخشان نشان می‌دهد که گتسبی آن قدر رویایش را دنبال می‌کند تا به آن پایان غم انگیز می‌رسد.
این رمان چون هر رمان دیگری داستان زندگیست، همان زندگی مرسوم و جاری انسانی اما به نظر می‌رسد درس‌های ‌‌انسانی عمیقی می‌آموزد که ربطی به زمان و مکان ندارد و هر کسی در هر شرایطی می‌تواند از آن بیاموزد و درس بگیرد و اصلا راز جاودانگی و شهرت این اثر چیزی جز این آموزندگی نیست.

دانلود کتاب گتسبی بزرگ در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

داستان عالیه اما به نظر من اصلآ ترجمهء خوبى نداشت!
در 1 هفته پیش توسط ino...283
کاش همگی گتسبی بودیم ? فوق العاده خسته نمیشین از خوندنش هر بخش جذابیت خاص داره و خستگی ایجاد نمیکنه فوق العاده بود حتما تجربه کنید گتسبی?
در 1 ماه پیش توسط ali...007
نمیتونم بگم کتاب بی نظیری بود ، اما فضاسازیش و دوست داشتم و شخصیت گتسبی برام جالب بود،بهترین ترجمش بنظرم همینه
در 2 ماه پیش توسط pou...518
سبک نگارش کتاب عالیه به نظرم خیلی جالبه که داستان نقل قولی از یکی از‌ شخصیت های داستانه در کل کتاب خوبی بود ولی آخرش رو دوست نداشتم
در 3 ماه پیش توسط ..... ..
فیلمش رو دیدم واقعا عالی بود صد در صد کتابش هم عالیه و خوندنی
در 3 ماه پیش توسط nila... m.n