کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

استنفورد ۳۲... ژاک لکان

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ۳۲... ژاک لکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ژاک لکان (۱۳ آوریل ۱۹۰۱ - ۹ سپتامبر ۱۹۸۱) چهره‌ای برجسته در حیات روشنفکری پاریسی طی سال‌های بسیاری از قرن بیستم بود. او که گاهی «فروید فرانسوی» خوانده می‌شود شخصیت مهمی در تاریخ روانکاوی است. آموزه‌ها و نوشته‌هایش اهمیت کشف ناخودآگاه به دست فروید را هم در ساحت نظری و عملیِ خود روانکاوی و هم در ارتباط با طیف وسیعی از سایر رشته‌ها می‌کاوند. کار لکان خصوصا برای علاقه‌مندان به ابعاد فلسفی اندیشه فروید بسیار ارزشمند است. طی پنجاه و چند سال اخیر ایده‌های لکانی، در برخوردهای گوناگون با مسائل روانکاوانه خصوصا در حلقه‌های فلسفه قاره‌ای، محوریت یافته‌اند.

دانلود کتاب استنفورد ۳۲... ژاک لکان در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترکیبی از روانکاوی فرویدی، دیالکتیک هگلی، تعلیم و تربیت کوژوی و تجربه های متفاوت دیوانگی از چندین منظر
در 11 ماه پیش توسط P D
به نظر من کتاب جالبی باید باشد.
در 3 سال پیش توسط mfi...zan