فیدیبو نماینده قانونی انتشارات موسسه ایران و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شيوه‌های داستان‌نویسی

کتاب شيوه‌های داستان‌نویسی

نسخه الکترونیک کتاب شيوه‌های داستان‌نویسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب شيوه‌های داستان‌نویسی:

این کتاب شامل بیش از ۱۷ مقاله است که بیشتر عناصر و تکنیک‌های داستان نویسی را در بر می‌گیرد.
اینک، آنچه پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، کتابی است با فصل بندی‌های مشخص که در هر کدام، یکی از عناصر و عوامل داستان بررسی شده است. مأخذ هم در پایان کتاب آمده‌اند؛ اما آنچه شایان یادآوری است این است که: مقالات برخی از فصل‌ها صورت اولیه خود را حفظ کرده‌اند، اما برخی از فصل‌ها نیز، به دلیل اینکه محتوای مقالات آنها، مطالبی مشترک و موازی داشته است، از این الگو تبعیت نکرده است. تنها راه‌حلی که به نظر می‌آمد در این خصوص می‌تواند راهگشا باشد، این بود که دست به ترکیب آن مقالات بزنم. دو فصل «گفت‌وگو» و «دیدگاه» از چنین شرایطی برخوردارند.
مطالب این کتاب، به ویژه برای آن دسته از علاقه‌مندان مفید است که اطلاعاتی کلی در این زمینه دارند؛ زیرا محتوای کتاب به ارایه تعاریف و نظرات نمی‌پردازد. شیوه کلی این کتاب هم، مانند کتاب قبلی، ارایه یک سلسله راهنمایی است که باعث می‌شود تا اثر حاضر، به یک کتاب راهنما مبدل شود. نکته قابل ذکر دیگر اینکه، شالوده اصلی این کتاب را آموزش رمان‌نویسی تشکیل می‌دهد؛ آن هم رمان در قالب عمومی‌اش. زیرا نوشتن رمان جنایی، رمان تاریخی، رمان علمی، ‌رمان اسرارآمیز، رمان تخیلی و غیره مستلزم طرح نکته‌ها و دقایقی است که جا دارد به طور مستقل به آنها نگاه شود.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب شيوه‌های داستان‌نویسی را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.