در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۲,۱۰۰ تومان
2.05 $

درباره کتاب

آدمی عادت کرده است؛ هر زمان که چیزی را از دست می‌دهد، به دنبال عامل آن می‌گردد، دیگران را مسئول می‌داند و کاملاً به بیراهه می‌رود. در صورتی که باید بدانیم مسئولیت از دست رفتن هر چیزی به عهده‌ی خود ماست.
این کتاب سعی می‌کند به ما بیاموزد در مواقعی که مشتریان خود را از دست می‌دهیم، کارمان از رونق می‌افتد و در نهایت دچار افت فروش می‌شویم، به دنبال رباینده و مقصر آن نگردیم؛ بلکه با تغییر در نگرش و رفتار خود، مشکلات را حل کنیم.
یاد بگیریم که چگونه در زمان خاص و حساس، درست تصمیم‌گیری کنیم، مشتریان را گرامی‌ داریم، ارزش وقت خود را بدانیم، برنامه‌ریزی کنیم و هدف داشته باشیم تا در نهایت رشد کنیم.
همچنین یاد بگیریم برای پیشرفت، بزرگ‌ترین رقیبی که باید با آن خودمان را مقایسه کرده و رقابت کنیم، خودمان هستیم. پس تلاش کنیم هر روز بهتر از خودمان باشیم.

نظرات کاربران

کتاب خوبیه ولی ترجمه بسیار بدی داره
در 4 ماه پیش توسط حامد
سلام دوستان در ابتدا باید بگم از فیدیبو برای این همه تلاشش در راستای فرهنگ کتاب خوانی تشکر میکنم و بعد از اون باید گفت با توجه به اینکه من از ۱۲ سالگی ام فروشنده ام و الان مدیریت چند فروشگاه را دارم این کتاب هنوز پر از نکاتی مثبت برای من هست چراکه با ذکر داستانهای کوتاه بطور زیبایی به شما اصول مهم امر فروش و بازاریابی را آموزش میدهد پیشنهاد میکنم که از دستش ندید بدرود و به امید فرهنگی غنی تر
در 6 ماه پیش توسط صادق آسیابان
عالیه
در 2 سال پیش توسط nas...997