فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چین، ابرقدرت آینده

کتاب چین، ابرقدرت آینده

نسخه الکترونیک کتاب چین، ابرقدرت آینده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب چین، ابرقدرت آینده:

قای هلموت اشمیت که در این گفت‌وشنود به سؤالات آقای فرانک سیرن در رابطه با تاریخچه گذشته و وضع کنونی و رشد آتی یکی از کهنسال‌ترین سرزمین‌های جهان، یعنی چین، پاسخ می‌دهد، انسانی آزاداندیش، آگاه و منصف است که با سایر سیاستمداران فرهیخته و واقع‌بین آلمان غربی، همچون کنراد آدنائر، ویلی برانت، تئودور هیوس، هربرت ونر، ریچارد فون وایسیگر و دیگران، بعد از خاتمه جنگ با تلاش پیگیر انسانی خود، گرد و غبار هولناک باقی‌مانده از ارثیه فاشیسم را از چهره این سرزمین زدودند و آن را دوباره در جرگه کشورهای دموکرات جهان جای دادند.
آقای اشمیت در ارزیابی خود از موقعیت نابسامان، خون‌بار و پر از نفرتِ امروزِ جهان دچار احساس عاطفی نمی‌شود، بلکه نشانی تاریخی علل همه این دلهره و آشوب را به روشنی برمی‌شمارد، و ریشه گرسنگی و درماندگی قاره آفریقا را از منظر همان عامل تاریخی به درستی می‌شناساند و سایه زیان‌آور تکبر و نخوت دنیای مالی را بر آسیا، خاورمیانه و آمریکای جنوبی که عموماً به صورت مداخله مستقیم در امور داخلی کشورهای این مناطق بروز کرده و می‌کند، به خوبی نشان می‌دهد و از آن فاصله می‌گیرد. و مضاف بر این دنباله‌روهای بی‌تأمل این نوع از سیاست را به باد استهزاء می‌گیرد، و به سنگینی عملکرد ویران و فلج‌کننده نیروهای استعمار کهن و نو انگشت می‌گذارد.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب چین، ابرقدرت آینده را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.