کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چین، ابرقدرت آینده

نسخه الکترونیک کتاب چین، ابرقدرت آینده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف 4u می‌توانید این کتاب را با 20٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
قای هلموت اشمیت که در این گفت‌وشنود به سؤالات آقای فرانک سیرن در رابطه با تاریخچه گذشته و وضع کنونی و رشد آتی یکی از کهنسال‌ترین سرزمین‌های جهان، یعنی چین، پاسخ می‌دهد، انسانی آزاداندیش، آگاه و منصف است که با سایر سیاستمداران فرهیخته و واقع‌بین آلمان غربی، همچون کنراد آدنائر، ویلی برانت، تئودور هیوس، هربرت ونر، ریچارد فون وایسیگر و دیگران، بعد از خاتمه جنگ با تلاش پیگیر انسانی خود، گرد و غبار هولناک باقی‌مانده از ارثیه فاشیسم را از چهره این سرزمین زدودند و آن را دوباره در جرگه کشورهای دموکرات جهان جای دادند.
آقای اشمیت در ارزیابی خود از موقعیت نابسامان، خون‌بار و پر از نفرتِ امروزِ جهان دچار احساس عاطفی نمی‌شود، بلکه نشانی تاریخی علل همه این دلهره و آشوب را به روشنی برمی‌شمارد، و ریشه گرسنگی و درماندگی قاره آفریقا را از منظر همان عامل تاریخی به درستی می‌شناساند و سایه زیان‌آور تکبر و نخوت دنیای مالی را بر آسیا، خاورمیانه و آمریکای جنوبی که عموماً به صورت مداخله مستقیم در امور داخلی کشورهای این مناطق بروز کرده و می‌کند، به خوبی نشان می‌دهد و از آن فاصله می‌گیرد. و مضاف بر این دنباله‌روهای بی‌تأمل این نوع از سیاست را به باد استهزاء می‌گیرد، و به سنگینی عملکرد ویران و فلج‌کننده نیروهای استعمار کهن و نو انگشت می‌گذارد.

دانلود کتاب چین، ابرقدرت آینده در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتابی خوب که فهم خواننده از سیاست رو تغییر می ده
در 2 سال پیش توسط sar...ian