۲,۰۰۰ تومان
2.00 $

درباره کتاب

شاید از شازده کوچولو چیزهای زیادی شنیده باشیم، از تکه‌های ناب کتاب، از جریان اهلی شدن روباه، حرفهای آن خودپسندِ مغرور یا گفتگوهای شازده کوچولو و گل سرخ‌اش، اما کتاب سنت اگزوپری همچنان نکته‌ها و ناگفته‌های زیادی دارد.مثل دلیلِ نوشته شدن این کتاب که از پرواز خود نویسنده بر فراز آسمان پاریس تا سایگون شکل می‌گیرد، اگزوپریِ خلبان می‌خواست رکورد پرواز از پاریس تا سایگون را بشکند، اما درست روی صحرای آفریقا هواپیمایش دچار نقص فنی شده و مجبور می‌شود همانجا فرود بیاید، شاید خلبانِ تنها، همان‌جاست که شازده کوچولو را پیدا می‌کند!
کتابِ شازده کوچولو تا کنون به بیش از ۲۵۰ زبان و گویش در جهان ترجمه شده و هم‌چنین بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از آن در جهان فروش رفته است، کتابی که برای مدتی طولانی پرفروش‌ترین کتاب بعد از انجیل بود.
اگزوپری با خلق اثری ساده و همه فهم توانست قلب میلیون‌ها نفر در جهان را از آن خود و شازده کوچولویش کند. به نظر بعید می‌رسد بعد از خواندن این کتاب، جهان همان شکلی باشد که قبلا بود! بعیدتر آن که بتوانید فراموشش کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوبیه شازده کوچولو درون خودش انگار یه دیوی از واقعیت های دنیارو داره‌.
در 6 روز پیش توسط فاطمه ثابتی
این کتابیه ک هر کس ب اندازه ی فهمش میتونه ازش استفاده کنه این شاهکاره هرکس نخونه از دستش رفته
در 1 هفته پیش توسط rey...lou
سالی یکبار باید خوند
در 2 هفته پیش توسط مهسا علیزاده
من این کتاب رو نخوندم ولی با توجه به نظرات مثبتی که در مورد این کتاب داده شده دلم نمیاد نخونمش وبی اختیار ازش رد شم فقط حیف که پولیه.اون کسیم که گفته بود دو تومن چیزی نیست والا به خدا من همون دوتو منم ندارم.????
در 2 هفته پیش توسط s.k...611
حتما بخونین
در 3 هفته پیش توسط najmi dorri