در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۲,۰۰۰ تومان
2.00 $

درباره کتاب

شاید از شازده کوچولو چیزهای زیادی شنیده باشیم، از تکه‌های ناب کتاب، از جریان اهلی شدن روباه، حرفهای آن خودپسندِ مغرور یا گفتگوهای شازده کوچولو و گل سرخ‌اش، اما کتاب سنت اگزوپری همچنان نکته‌ها و ناگفته‌های زیادی دارد.مثل دلیلِ نوشته شدن این کتاب که از پرواز خود نویسنده بر فراز آسمان پاریس تا سایگون شکل می‌گیرد، اگزوپریِ خلبان می‌خواست رکورد پرواز از پاریس تا سایگون را بشکند، اما درست روی صحرای آفریقا هواپیمایش دچار نقص فنی شده و مجبور می‌شود همانجا فرود بیاید، شاید خلبانِ تنها، همان‌جاست که شازده کوچولو را پیدا می‌کند!
کتابِ شازده کوچولو تا کنون به بیش از ۲۵۰ زبان و گویش در جهان ترجمه شده و هم‌چنین بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از آن در جهان فروش رفته است، کتابی که برای مدتی طولانی پرفروش‌ترین کتاب بعد از انجیل بود.
اگزوپری با خلق اثری ساده و همه فهم توانست قلب میلیون‌ها نفر در جهان را از آن خود و شازده کوچولویش کند. به نظر بعید می‌رسد بعد از خواندن این کتاب، جهان همان شکلی باشد که قبلا بود! بعیدتر آن که بتوانید فراموشش کنید.

نظرات کاربران

به چه زبان هایی هست.‌؟
در 7 روز پیش توسط 85b...h85
واقعا محشر حتما بخوونید....داستان ملاقات پسرکی فصایی با یه خلبان در صحرا و تعاریف و جهان بینی اون پسرک که بسیار عاطفی به تصویر کشده شده و حاوی نکات اخلاقی عالی هستش.....ترجمه هم خوب و روونه
در 1 هفته پیش توسط Mh Halflife
این بهترین نسخه از ترجمه ی فارسی این کتابه. مابقی ترجمه ها لذت این کتاب رو از آدم میگیرن. بعضی از مترجم ها در حق خواننده ها خیانت میکنن ولی ترجمه خانم صبوری بسیاااار درخشان و روان و عالی بود. لذت بردم و بارها و بارها خوندمش و تا زمانی که زنده ام باز هم میخونمش...
در 3 هفته پیش توسط رامسا نظری
من نمیدونم دوستان با کجای این کتاب گریه کردن ولی من ک ۶۰ ۷۰ تا صفه خوندم فقط خندیدم عالیه
در 1 ماه پیش توسط ali.t
والا من به شخصه جز چند جمله تامل برانگیز چیز مفید دیگه ای ازین کتاب برداشت نکردم نمیدونم چرا این همهههههههههه ازش تعریف شده ینی نه اینکه بد باشه ولی نظر شخصی من اینه که اونجوری که بقیه تعریف کردند نبود ?
در 1 ماه پیش توسط sag...jer