فیدیبو نماینده قانونی نشر ماهی و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بی‌نام

نسخه الکترونیک کتاب بی‌نام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

زمستان سختی بود. باد دیوانه‌وار از سمت رودخانه‌ها می‌وزید. دانه‌های یخ‌زده‌ی برف مثل تیرهای سمّی از آسمان پایین می‌ریختند. فقط چهار بار در خود ژانویه کولاک شده بود و پشته‌های برف شده بودند شبیه سنگرهای تیره‌رنگ و غیرقابل نفوذ زمان جنگ. سنگ قبرها در حیات قبرستان مدفون شده بودند و ماشین‌های کنار پیاده‌رو کاملاً از دید پنهان بودند. بحث‌های طولانی درباره‌ی تغییر وضعیت آب و هوا کنار گذاشته شده بود و جایش را داده بود به نگرانی درباره‌ی سالخورده‌ها و مریض‌هایی که خانه‌نشین شده بودند. و در این میان هفته‌ها بود که بچه‌ها به مدرسه نمی‌رفتند. تحویل بسته‌ها متوقف شده بود. روزهایی که هواپیماها اجازه‌ی فرود داشتند، دیگر در انبارها جای سوزن‌انداختن نبود. توی سوپرمارکت‌ها ملت صف می‌بستند، کم‌طاقت و عصبانی از این‌که باید خودشان را با شرایط تطبیق بدهند. تعدادی از شرکت‌های خدمات عمومی فرصت را غنیمت شمرده بودند و خدماتی برای رفع نیازهای اضطراری شهروندان ارائه می‌دادند: سرویس‌کردن داوطلبانه‌ی شوفاژخانه‌ها و برپاکردن سرپناه‌های مجهز به سیستم‌های گرمایشی. سرما مادر اختراعات بود، مادر کینه‌توزی که درس‌هایش را با شلاق یاد می‌داد.
مسیر بازگشت به خانه به خاطر برف و ترافیک کند بود. معمولاً با چراغ سقفی ماشین کار می‌کرد، اما امشب با خودش چیزی نیاورده بود و لم داده بود گوشه‌ی ماشین، بدون این‌که پرونده‌ای جلوش باز باشد یا این‌که خودکاری دستش باشد. توی خانه منتظرش بودند، بی‌آن‌که بدانند منتظرش هستند. راننده داشت به برنامه‌ی ۱۰۱۰ وینز گوش می‌داد و اخبار ترافیک و عبور و مرور را چک می‌کرد.

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: نشر ماهی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۰۷ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بی‌نام در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سلام ببخشید برای اینکه بتونم هدیه بدم ایمیل کسی که میخام هدیه بدمو بزنم واسش ارسال میشه یا کاردیگه ای هم باید انجام بدم؟
در 2 ماه پیش توسط sam....sm
انتظارم از کتابی که ناشرش نشر ماهی باشه خیلی بیشتره.این داستان متاسفانه مثل بقیه کتاب های این انتشارات جذاب نبود و شاید میشد خیلی از قسمت های کتاب رو حذف کرد بدون ایکنه به داستان لطمه ای بخوره.کلا ناراضی...
در 2 ماه پیش توسط آ...ن ..
انتظارم از کتابی که ناشرش نشر ماهی باشه خیلی بیشتره.این داستان متاسفانه مثل بقیه کتاب های این انتشارات جذاب نبود و شاید میشد خیلی از قسمت های کتاب رو حذف کرد بدون ایکنه به داستان لطمه ای بخوره.کلا ناراضی...
در 2 ماه پیش توسط آ...ن ..
کتاب ملال اور و کسل کننده ای هست. توصیف فضای داستان به حدی ظریف و استادانه ست که خواننده به راحتی شرایط رو تجسم میکنه ولی همین توصیفات گاهی اینقدر زیاد و تکراری میشند که مجبور میشید چند صفحه رو نخونده رها کنید. مثلا بارها و بارها مسیر طی شده توسط تیم با جزئیات تمام وصف میشه به نظر من واقعا لزومی نداره من خواننده دقیقا بدونم اون هربار بعد از حمله بیماری کجاها میره! درنهایت حس یاس، افسردگی و دلزدگی شدید براتون میمونه و تا چند روز به خودتون میگین واقعا این زندگی تهی ارزش اینهمه درد و رنج رو داره؟!!
در 2 ماه پیش توسط mari m
کامنت ها رو که میخوندم متوجه این نکته شدم که بعضی از دوستان به خاطر عدم آشنایی با بیماری طاقت فرسای اسکیزوفرنی حال و هوای بیمار اسکیزوفرن رو به حساب بی سروته بودن کتاب یا گنگ بودنش گذاشتن. حسی که با خوندن کتاب منتقل میشه فضای ذهنی این بیماران رو آشکار میکنه، دنیای خیالی و انزوای روانی که اونها هرروز درش زندگی میکنن و بازتاب این تجربه های درونی در جهان بیرونی اطراف اونها. این اتفاقا نشون دهنده ی قلم ظریف نویسنده در توصیف دنیای یک بیمار اسکیزوفرن هست.
در 3 ماه پیش توسط nik..._zr