فیدیبو نماینده قانونی انتشارات قصیده‌سرا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خاطرات یک پزشک عوضی

نسخه الکترونیک کتاب خاطرات یک پزشک عوضی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

برادر جان دراین مملکت یا باید شرف نداشت و همه چیز داشت و یا باید شرف داشت و هیچ نداشت و متاسفانه تو از دسته دومی و این را می‌گویند آدم عوضی! اگر همه عمر بدوی و روزی ده ساعت هم جان بکنی آخرش به هیچ جا نمی‌رسی. راه سومی که اخیرا برای بهتر زندگی کردن وجود دارد، داشتن تخصص است که بر حسب اتفاق راه آن برای تو باز شده بنابراین به هر ترتیب شده دست مهین و بچه‌ها را بگیر و برو و از نظر مالی و هزینه‌های مالی هم که می‌دانم دستت تنگ است نگران نباش من با همه امکاناتم پشت تو هستم.

دانلود کتاب خاطرات یک پزشک عوضی در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نویسنده به اعتراف خودش قلم نداشت و خواننده را نه تنها جذب نمی کرد که بعضی اوقات کسالت آور هم بود. ولی اطلاعاتی که از روند پیشرفت ارایه ی خدمات پزشکی و بیمه ای در کشور می داد، جالب و در خور توجه بود.
در 1 سال پیش توسط شهرزاد همامی
تجربیات ایشون خیلی مفید بود فقط نگارش این کتاب بسی حشو داشت????یعنی خیلی از جملات تکراری و روتین وار بود
در 2 سال پیش توسط zah...992
از فیدیبو تقاضا دارم نظرات مسخره و بی جا رو ثبت نکنید
در 2 سال پیش توسط sae...n65
بد نبود چون هنوز نه خریدمش نه خوندمش؟ اما امیدوارم خوب باشه. چون قصد خریدشو دارم.
در 2 سال پیش توسط tan...i83