فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب‌سرا و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

احساسات ناگفتنی (چگونه بخش‌های به فراموشی سپرده ذهن خود را بازيابی كنيم)

نسخه الکترونیک کتاب احساسات ناگفتنی (چگونه بخش‌های به فراموشی سپرده ذهن خود را بازيابی كنيم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

می‌توان رنج ها را تحمل کرد اگر بتوانیم آن را در قالب داستانی بریزیم و یا قصه‌هایی درباره‌اش بسازیم.
اما وقتی آدمی نتواند قصه دردهای خود را بازگوید قصه‌های ناگفته و روایت های نقل ناشده به صورت علائم بیماری، ترس، رنج، اضطراب و خشونت که همانا عناصر سازنده رویاها و قصه ها هستند بازتاب می یابد و بر زندگی فرد سوار می شود.
احساسات ناگفتنی شرح داستان‌هایی است از زندگی روزمره آدم ها درباره آنهایی که دوست داریم دروغ هایی که به زبان می آوریم، دگرگونی هر یک از ما و رنج هایی که تحمل می کنیم. این قصه های واقعی به ما نشان می دهد که چگونه بخش هایی از وجود و خاطرات خویش را به صورتی ناخودآگاه به فراموشی می سپاریم و چگونه آن را آگاهانه بازیابی می کنیم.

  • دسته بندی: روانشناسی و موفقیت
  • ناشر: انتشارات کتاب‌سرا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.37 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب احساسات ناگفتنی (چگونه بخش‌های به فراموشی سپرده ذهن خود را بازيابی كنيم) در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من این کتاب رو همین الان تموم کردم. کتاب جالبی بود از زمره کتاب هایی بود که دوست نداشتم به آخرش برسم. تو این کتاب یک پزشک روانکاور چند مورد از جلسات مشاوره با مراجعینش رو بیان کرده. این کتاب با اینکه مطالب علمی و روانشناسی رو بیان میکنه؛ اما به علت این که از داستان های کوتاه با شخصیت های قابل لمس وجذابی تشکیل شده برای خواننده این کشش رو ایجاد میکنه که به خوندنش ترغیب شه. دو مورد در مورد این کتاب باعث جذابیت بیشترش شده اولی شخصیت های که میتونیم با خودمون یا افرادی که تو زندگیمون باهاشون سرو کار داشتیم همسان سازی کنیم و دومی این که نویسنده برای مشکلاتی که تو داستان پیش میاد مستقیما راهکار ارایه نمیده و مثل یه جلسه روانکاوی کمک میکنه شما خودتون جواب رو پیدا کنید. مورد بعدی که باید بگم در مورد داستان های کوتاهیه که بیان میشه تمام داستان ها شامل سه بخش هستن. بخش اول آشنایی با شخصیت داستان بخش دوم بیان مشکل و دست و پنجه نرم کردن با اون و بخش سوم به نتیجه رسیدن. در ضمن مترجم علاوه بر ترجمه ی مناسب و پانویس های بسیار مناسبی هم ارایه داده.
در 4 ماه پیش توسط سید اردشیر میرپور
واقعا کتاب خیلی خوبیه. هم داستان های کوتاه داره و هم اینکه تو بعضی از داستاناش یه نکات ریز و جالبی میگه که قطعا به درد زندگی روزمره هم میخوره. ممنووون از فیدیبو بابت رایگان کردن این کتاب.
در 5 ماه پیش توسط محمد فرجی نوغانی
این کتاب به شناخت چرایی یه عملکرد در خودم که مدتها باهاش در چالش بودم کمک کرد. کتاب در واقع یادداشتهای یک روانکاو از داستانهای مراجعانش است. ابتدا مشکلات روانپریش روابت میشه و در اخر تفکری که در رابطه با اون فرد داشته رو بیان میکنه. حدود ۳۱ فرد با مشکلات ریزو درشت روایت میشه. قطعا میتونیم حداقل یکی از مشکلات خودمون رو توی اون افراد پیدا کنیم.
در 5 ماه پیش توسط شادی مشتاق
کسی این کتابو نخونده راجع بش یه توضیحی بده بدونیم چیه؟
در 5 ماه پیش توسط bah...i81
به طوری کلی از دسته کتاب های خود یاری هست ولی هدفمند و علمی و البته نه شبه علمی نوشته شده مبتنی بر شعار و تلقین نیست در وهله اول سعی در نشان دادن اهمیت خاطرات گذشته و بار روانی آن در امروز داره و بعد روش های کشف و درمان تاثیرات مخرب این خاطرات رو در اختیار مخاطب قرار می دهد.
در 5 ماه پیش توسط بهمن