فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مجید و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دختر کشیش

نسخه الکترونیک کتاب دختر کشیش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

دوروتی (دختر کشیش) که در کلیسا بزرگ شده و با آداب آنجا انس گرفته خود را موظف به انجام امور می‌داند و از صبح تا شامگاه مشغول رسیدگی به امور خانه، کلیسا و نیازمندان است و هرگز اتفاق تازه ای در زندگی‌اش رخ نمی‌دهد تا اینکه مردی به نام واربورتون و نه چندان خوشنام در همسایگی آن‌ها ملکی می‌خرد و گهگاه به آنجا می‌آید. دوروتی از هم صحبتی با آقای واربورتون که به نظر او مردی دنیا دیده است لذت می‌برد و او را یک دوست می‌شمارد اما معاشرت دوروتی با وی باعث بروز مشکلات جدیدی در زندگی‌اش می‌شود و او را با دنیای بیرون از کلیسا، زشتی‌ها و زیبایی‌هایش مواجه می‌سازد و...

دانلود کتاب دختر کشیش در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

چرا فونتش اینجوریه?
در 1 روز پیش توسط mahsa
عالی، شمارو از دنیای خودتون بیرون میکشه و میبره تو دله قصه و محیطی که دار توصیفت میکنه ?
در 5 روز پیش توسط Ehsan Devil
fidibo
در 1 هفته پیش توسط کا
کتاب بسیار خوبی است. از حال و هوای کتاب خیلی لذت بردم و در مدتی که داشتم می خوندم همه فکرم پیش دوروتی بود!!!
در 2 هفته پیش توسط ahm....92
اگه طرفدار جرج اورول باشید جزو کتاب های معمولیش هستش ولی اون جدابیت نوشته های اورول رو داره کتاب هوای تازه از جرج اورول رو از دست ندید. :)
در 2 هفته پیش توسط ali...iss