کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

در ستایش بطالت

نسخه الکترونیک کتاب در ستایش بطالت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

برتراند راسل مقاله در ستایش بطالت را در سال 1932 نوشت. ایده راسل و نتیجه گیری مقاله به طور خیره کننده ای تحریک آمیز است. خسرانی عظیم به بار می آید، به گفته وی از این باور که کار فضیلت است و فقط یک ریاضت طلبی احمقانه وادارمان می سازد ا صرار بر کار زیادی داشته باشیم در حالی که دیگر نیازی به آن وجود ندارد. اکنون باید دریابیم که سعادت و تنعم انسان در گرو کاهش نظام مند کار است.

دانلود کتاب در ستایش بطالت در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یه مقاله راحت و جمع‌وجور و خیلی ایده‌آل که البته متأسفانه قابلیت عملی‌شدن نداره، فقط خوندنش حال خوبی بهمون می‌ده و برای آشنایی با سبک راسل، مفیده. راسل اینجا نقش مراجع قدرت رو دست‌کم گرفته وگرنه مقاله شیرینیه.
در 7 ماه پیش توسط Lullaby
به نظرم چیز خاصی برای گفتن نداشت
در 7 ماه پیش توسط فاطمه ابراهیمی
دوستان و مدیران فیدیبو من این کتاب را خریداری کردم اما بجای متن کتاب فقط کد دریافت می کنم
در 7 ماه پیش توسط hos...ati
جالب
در 9 ماه پیش توسط Mohammad
خوندن این کتاب خالی از لطف نیست. به قول پوپر آینده باز هست، اما قطعا سخنان راسل بر زندگی گذشتگان و آیندگان تاثیر خواهد گذاشت.
در 9 ماه پیش توسط وهاب پیران