کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سفر با حاج‌سیاح

نسخه الکترونیک کتاب سفر با حاج‌سیاح به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این سفرنامه بیش از هر چیزی گزارشی است به دوستانم تا بگویم کجایم و چه می کنم. برای هم نسلان من تنها راه گریز از ایام بمباران و بی برقی و گذران ملال آور اوقات فراغت تنها کلمات بود. برای ما داستان های دیکنز فقط سفری به لندن و یا آثار داستایوسکی تنها سفری به سن پطرزبورگ نبود بلکه سکون محض کمک مان می کرد تا مطالعه را به نوعی سفر ذهنی بدل کنیم.

  • دسته بندی: خاطرات و سفرنامه‌ها
  • ناشر: نشر افق - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.98 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۵۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سفر با حاج‌سیاح در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من خیلی سفرنامه دوست دارم امیدوارم کتاب خوبی باشه
در 11 ماه پیش توسط سعیده ز
سلام - به نظر من کتاب نوشتاری روان و قلمی غالبا جذاب دارد. باز تاکید می کنم از نظر من خواننده نوشتار آقای نوروزی در قسمت هایی که قصد وارسی نگاه و زندگی مردمان از بعد سیاسی و طیف فکری چپ و یا راست افراطی نتوانسته مانند سایر بخش ها جذاب باشد. و تشبیه و توصیف انتهای هر بخش که مربوط به هر شهر می باشد می توان ذاتا مختص دید ایشان دانست و از نظر خیلی دیگر خواننده ها بی ربط به آن شهر دانست. اما باید گفت در این قحطی کتاب در باب سفرنامه نوشتار ایشان را می توان راهگشای خیل زیادی از مسافران و مشتاقان سفر به اروپا دانست
در 3 سال پیش توسط Ami...Asl
برای من که قصد دارم که به چندتا از این شهرها سر بزنم الهام بخش خوبی بود و باعث شد که بارسلون رو تو برنامه ام بگنجونم. هر چند نویسنده با اینکه بنظر لحظات خوبی رو اونجا داشته ولی زیاد به حس خودش نپرداخته شایدم بیشتر واسه اینکه جنبه شخصی تر پیدا میکنه. به هر حال لذت بردم، قلم هم خوب بود.
در 4 سال پیش توسط Gau...din
بعد از خواندن هاروارد مک دونالد با یک بدبینی و گاردی این کتاب را شروع کردم، اما حالا راضی‌ام. نویسنده با جزییات بیشتری به نسبت هاروارد ... خودش را ثبت کرده است. شیفته توصیف های نویسنده از شهرها شدم، آن جایی که انتهای هر فصل، تصورش از هر شهر را با یک شخصیت انسانی توضیح می‌دهد. توصیف هایش از آدم هایی که دیده و مکان‌ها هم لذتبخش است. البته غلظت افکار چپی‌اش دنیای من و نویسنده را از هم جدا می‌کند. راستی! اگر ناشر کتاب افق نبود و مثلا چشمه بود، این قدر بدون قیچی کاری و قلع و قمع شدن کتاب چاپ میشد؟
در 4 سال پیش توسط Saf...ura
پاریس بلد است چه طور خریداران ناز و عشوه هایش را حفظ کند,این ها همانقدر برایش طبیعی اند که خواندن اشعار بودلر در اتوبوس بازگشت به محله ی حومه ی پاریس و اتاقک اجاره ای اش.اما به خانه که می رسد دیگر هیچ راه دسترسی ای به او نیست,تلفنش مدت ها پیش قطع شده ,ایمیلش را هفته ی قبل چک کرده و نامه ای جز قبض برایش نمی آید.دل خوشی اش عکاسی از خودش است.هر روز بعد از پایان کار شبانگاهی به اتاقش که می رسد قبل از هر چیز می رود جلو آیینه و از خودش عکس میگیرد,بدون هیچ هدفی.راز بزرگ زندگی اش این است,نه برای مشتری ها و نه برای همکاران و نه برای یکی دو دوستی که از دبیرستان برایش باقی مانده اند,برای هیچ کدامشان از این راز نگفته است.سفر با حاج سیاح/احسان نوروزی
در 5 سال پیش توسط ک...ی