در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۶,۹۵۰ تومان
9.47 $

درباره کتاب

«پنجشنبه فیروزه­‌ای»، جدیدترین اثر سارا عرفانی را می­ توان یک تجربه قابل اعتنا و قابل قبول در حرکت به سمت تولید چنین آثاری دانست؛ آثاری داستانی که پیش از هر چیز سعی دارند به دور از هر نوع قضاوت و یا ظاهرالصلاح نشان دادن بخشی از شخصیت­های داستانی و ترسیم فضاهای سفید و سیاه در داستان، سبک­های مختلف از زندگی انسانی را پیش روی هم قرار داده و مخاطب را به هم ذات پنداری با آن وادارند.

«پنجشنبه فیروزه‌ای» با یک داستان سریع و سرضرب آغاز می­شود. با روایتی از یک دانشجو که مخاطب می­تواند به سادگی با آن هم‌ذات پنداری کند؛ دانشجویی که اهل ادا در آوردن نیست. اما رمان پس از این پیش­درآمد وارد رابطه ظریف چند دختر دانشجو می­شود که برای زیارت به مشهد مقدس وارد شده­اند. شاید اوج رفتار عرفانی در نگارش این رمان و رو در رو قرار دادن سبک­های مختلف زیستی در رمان را بتوان در این بخش رمان جستجو کرد. عرفانی با زیرکی و در عین حال رعایت جنبه های مختلف عفاف، مخاطب را به درون تو در توی ذهن دختران جوان دانشجویی می­برد که در این سفر همراهند.

نظرات کاربران

رمانش خیلی خوب بود
در 3 هفته پیش توسط www...380
چقدر خوب که مثل رمان های دیگه تموم نشد. چقدر سلمان رو دوست داشتم.
در 4 هفته پیش توسط tab...992
به خانوم ًعرفانی توصیه میشه به جای بالا بردن نرخ یه کتاب تعداد کتاب هاشون رو بالا ببرن، امید است همون در امدو داشته باشید
در 1 ماه پیش توسط mow...j75
ماجراها و‌ داستان اصلا تشویق‌کننده خوبی برای خوندنش نیست. حتی قیمت بالای کتاب هم باعث نشد کتاب را تمام کنم.:/
در 1 ماه پیش توسط Aban B
خیلی قشنگه!عاشقانس در فضایی متفاوت!
در 2 ماه پیش توسط zah...380