در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۱۶,۹۵۰ تومان
9.47 $

درباره کتاب

«پنجشنبه فیروزه­‌ای»، جدیدترین اثر سارا عرفانی را می­ توان یک تجربه قابل اعتنا و قابل قبول در حرکت به سمت تولید چنین آثاری دانست؛ آثاری داستانی که پیش از هر چیز سعی دارند به دور از هر نوع قضاوت و یا ظاهرالصلاح نشان دادن بخشی از شخصیت­های داستانی و ترسیم فضاهای سفید و سیاه در داستان، سبک­های مختلف از زندگی انسانی را پیش روی هم قرار داده و مخاطب را به هم ذات پنداری با آن وادارند.

«پنجشنبه فیروزه‌ای» با یک داستان سریع و سرضرب آغاز می­شود. با روایتی از یک دانشجو که مخاطب می­تواند به سادگی با آن هم‌ذات پنداری کند؛ دانشجویی که اهل ادا در آوردن نیست. اما رمان پس از این پیش­درآمد وارد رابطه ظریف چند دختر دانشجو می­شود که برای زیارت به مشهد مقدس وارد شده­اند. شاید اوج رفتار عرفانی در نگارش این رمان و رو در رو قرار دادن سبک­های مختلف زیستی در رمان را بتوان در این بخش رمان جستجو کرد. عرفانی با زیرکی و در عین حال رعایت جنبه های مختلف عفاف، مخاطب را به درون تو در توی ذهن دختران جوان دانشجویی می­برد که در این سفر همراهند.

نظرات کاربران

کتاب جالبیه????
در 2 هفته پیش توسط bar...575
میشه یه تخفیفی بدید بخریم؟!
در 2 ماه پیش توسط tab...992
اثری خوب و امروزی که آدم از خواندنش پشیمان نمیشود
در 2 ماه پیش توسط کاظم صمدی
خب...من بطور تصادفی(شایدهم لطف خدا بود!) با این کتاب اشنا شدم؛ همون روزها برنامه مشهد رفتنم جور شد. این کتاب باعث شد برم سراغ ادب فنای مقربان(خیلی اسمش رو شنیده بودم اما فکرمیکردم از اون کتابای فوق ثقیله!ولی نه...) به دلم نشست..خوندن ادب فنای مقربان توی صحن، حال و هوام رو بهتر و متفاوت تر از سفرهای قبلیم به مشهد کرد
در 5 ماه پیش توسط میم ح
مسابقه همیشه خونه چطور برگزار میشه
در 6 ماه پیش توسط rel...016