فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

درنگ نکن انجامش بده

نسخه الکترونیک کتاب درنگ نکن انجامش بده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ریچارد برانسون، میلیاردری است ماجراجو. شهرت او نیز بیشتر به دلیل همین ماجراجویی است تا دارایی و اندوخته‌ی مالی بسیار بزرگ.

این میلیاردر ماجراجو به همان اندازه که به کارش عشق می‌ورزد، عاشق خانه و خانواده است. در هر لحظه‌ای که می‌تواند کارش را فدای خانواده می‌کند، و آنجا که لازم است دیوانه‌وار کار می‌کند، و در ضرورت‌ها هر دو را رها می‌کند تا به اوج هیجان دست یابد؛ هیجانی که جسورترین‌ها نیز از انجام آن در هراسند.

حیات و زندگی برانسون در این سه کلمه خلاصه و تداوم می‌یابد: ماجراجویی، کار، و زندگی.

دانلود کتاب درنگ نکن انجامش بده در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مثبت فکر کردن مثبت دیدن و مثبت عمل کردن اصل اساسی زندگی این شخص بود و اینکه سن و سال هیچ تاثیری در هدف و زندگیش نداشت و در هر حالی خود را جوان میدانست و فقط به هدفهایش میاندیشید. عالی بود.
در 6 روز پیش توسط fa....yan
کتاب کاربردی و خوبیه. من لذت بردم. تشکر از فیدیبو
در 1 ماه پیش توسط bit....bf
زیاد خوب نبود به نظرم کتاب اثر مرکب و کتاب هوش مالی خیلی عالی هستن برای هدف و غیره
در 1 ماه پیش توسط 2figh so
با سلام کتاب جالبی هست از این جهت که بیان می کند یک نفر چقدر حاضر هست ریسک کند ولی خیلی عمومیت ندارد و من آنچه انتظار داشتم براورده نشد. از مدیر سایت و همه همکارانشان تشکر می کنم.
در 2 ماه پیش توسط zar...mid
کتاب خوب و متفاوتیه
در 2 ماه پیش توسط meh...525