فیدیبو نماینده قانونی نشر ثالث و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دعوت به جامعه‌شناسی (نگاهی انسان‌گرایانه)

کتاب دعوت به جامعه‌شناسی (نگاهی انسان‌گرایانه)

نسخه الکترونیک کتاب دعوت به جامعه‌شناسی (نگاهی انسان‌گرایانه) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب دعوت به جامعه‌شناسی (نگاهی انسان‌گرایانه):

کتاب حاضر برای خواندن است، نه پژوهش. در واقع این کتابی درسی یا کاری برای آفریدن نظامی نظری نیست، به جای آن دعوت به جهان اندیشه‌ای است که به گمان من بسیار برانگیزاننده و ارزشمند است. برای فرستادن این دعوت باید مرزهای جهانی را که خواننده به آن دعوت می‌شود روشن کنیم، اما بی‌گمان اگر خواننده بخواهد این دعوت را با دل و جان بپذیرد باید از این کتاب فراتر رود.
به سخن دیگر، این کتاب برای کسانی است که، به هر انگیزه‌ای، می‌خواهند بدانند جامعه‌شناسی چیست. به گمانم در میان این خوانندگان، دانشجویان و نیز اعضای پخته‌تر آن کیان اساطیری که آن را «جماعت تحصیل‌کرده» می‌نامند، کسانی خواهند بود که شاید ایدۀ دنبال ‌کردن دشوار جامعه‌شناسی را در سر بپرورانند. وانگهی، چنین می‌پندارم که شاید برخی از جامعه‌شناسان به این کتاب دلبسته شوند، گو این‌که کتاب چیزهای زیادی برای گفتن به آنان ندارد، چون همۀ ما هنگامی که به تصویری می‌نگریم که خودمان هم در آن هستیم دچار خودشیفتگی خوشایند ویژه‌ای می‌شویم.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب دعوت به جامعه‌شناسی (نگاهی انسان‌گرایانه) را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.