در صورتی که از دیجی‌کالا کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا و برای سایر کارت‌های هدیه اینجا را کلیک کنید.

۱۷,۵۰۰ تومان
9.75 $

درباره کتاب

در مرحله اول باید نسبت به دیگران مودب و روراست باشم، کسی بیش از این از من انتظار ندارد. شاید این جا همه فکر کنند که بچه هستم. خب بگذار خیال کنند نمی دانم به چه علت همه فکر می کنند آدم ابلهی هستم. البته در آن زمان مدتی سخت بیمار بودم و شباهت زیادی به آدم های ابله داشتم اما حالا هم ابله هستم؟

نظرات کاربران

لطفا ترجه سروش حبیبی را هم اضافه کنید.
در 2 هفته پیش توسط mmm...000
سلام ترجمه ی سروش حبیبی این کتاب رو تو برنامه ندارین؟
در 2 هفته پیش توسط beh...ty2
سلام قیمت چاپی این کتاب با ترجمه سروش حبیبی چقده؟
در 1 ماه پیش توسط abb...d72
من تازه صفحه ۲۰۰ این کتاب هستم و تقریبا باید هر شب یه بخشی از کتاب را بخونم.کتاب خیلی خوبیه و با جزییات دقیقش انگار زندگی یه نفر رو ایشون نوشته.سرگرم کننده و در عین حال آموزندس.
در 4 ماه پیش توسط ami...773
من این کتاب رو با دو ترجمه خوندم، فکر کنم یکیش مشفق همدانی بوده و دیگری استاد سروش حبیبی، هر دو ترجمه هم عالی بودن اما کار آقای حبیبی یجورایی شگفتی آوره، البته در وهله ی اول این خود داستانه که این معجزه رو به ترجمه هم منتقل میکنه، نمی شه گفت بزرگترین و بی نقص ترین کار داستایوفسکیه، که اون عنوان متعلق به برادران کارامازوفه، اما دلی ترین و جادویی ترین و احساسات برانگیزترین کار داستایوفسکیه، قهرمانان کتاب مو رو بر تن آدم سیخ می کنن، و آدم برای همیشه اسیر جادوی داستایوفسکی میشه، در یک کلام این کتاب بی نظیره و می تونه زندگی آدم رو کامل از این رو به اون رو کنه، نمی دونم چطور می شه یک آدم چنین چیزی رو بنویسه اما می دونم که داستایوفسکی هم آدم عادی نبوده، یک نابغه، یک غول، کسی که درون انسانها رو بهتر از هر کسی می شناخته و برای همین همونقدر که کاراکترهای مرد داستانهاش تاثیر گذارن هستن، زنها هم اعجاب انگیزن، چون روح آدمها رو می شناخته و دردهاشون رو، فارغ از جنسیت...
در 8 ماه پیش توسط kos...ibi