فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پیرمرد و دریا

نسخه الکترونیک کتاب پیرمرد و دریا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

فکر کرد: کاش همه اینها یک خواب بود و هیچ وقت این ماهی را نگرفته بودم و الان توی بسترم بودم و داشتم روزنامه می خواندم. با خود گفت: ولی انسان برای شکست آفریده نشده.
رمان پیرمرد و دریا به گفته خود همینگوی عصاره همه زندگی و هنر اوست، اثری سمبولیک چندلایه که در عین سادگی و صراحت و ایجاز، سرشار از ناگفته هاست. برخی از منتقدان این رمان را هنرمندانه ترین اثر او می دانند.

دانلود کتاب پیرمرد و دریا در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بهترین نظر درباره این کتاب متعلق به خود همینگوی است: "شما هیچ کتاب خوبی پیدا نمی‌کنید که نویسنده اش پیشاپیش و با تصمیم قبلی نماد یا نمادهایی در آن وارد کرده باشد… من کوشش کردم در داستانم یک پیرمرد واقعی، یک پسربچه واقعی، یک دریای واقعی، یک ماهی واقعی و یک کوسه‌ماهی واقعی خلق نمایم؛ و تمام این‌ها آن قدر خوب و حقیقی از کار درآمدند که حالا هریک می‌توانند به معنی چیزهای مختلفی باشند"
در 3 هفته پیش توسط moh...301
نمیدونم چرا این کتاب انقدر مشهور شده. من همش منتظر بودم یه اتفاق جالب توجهی تو کتاب بیفته اما.... برا من که جذاب نبود
در 1 ماه پیش توسط یاسمین یزدانی
ترجمه نجف دریا بندری رو بذارید
در 2 ماه پیش توسط لیلا صفی
با فونت ۲۰ صفحه‌ی ۴۰ ابتدای کتابه. چرا مقدمه‌ی مترجم از کتاب جدا نشده واقعا؟ چرا فهرست بندی درست و حسابی نداره؟
در 2 ماه پیش توسط ami...h44
اقا یعنی چی کل داستان و تو مقدمه گفته بعد معلوم نیست داستان از کجا شروع شده. ضدحال بدی گمی خوردم اگه مقدمع رو گذرا نمی خوندم. داداش من مترجنی کارتو بکن. چرا تز میدی؟ اگه هم مقدمه ای داری درباره ترجمت بنویس اه اه. من باشم دیگه از تو کتاب نخونم
در 3 ماه پیش توسط سامان ..