کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پیرمرد و دریا

نسخه الکترونیک کتاب پیرمرد و دریا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

فکر کرد: کاش همه اینها یک خواب بود و هیچ وقت این ماهی را نگرفته بودم و الان توی بسترم بودم و داشتم روزنامه می خواندم. با خود گفت: ولی انسان برای شکست آفریده نشده.
رمان پیرمرد و دریا به گفته خود همینگوی عصاره همه زندگی و هنر اوست، اثری سمبولیک چندلایه که در عین سادگی و صراحت و ایجاز، سرشار از ناگفته هاست. برخی از منتقدان این رمان را هنرمندانه ترین اثر او می دانند.

دانلود کتاب پیرمرد و دریا در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مقدمه طولانی که معلوم نیست واقعا متن از کجا شروع میشه :|
در 2 هفته پیش توسط د. طلاکوب
کتاب بی نظیریه ادم همش اشتیاق داره بخونه تا آخرش و ازون کتابایی هست که زمین گذاشتنش سخته و در عین حال ذهنت رو درگیر میکنه و بهت درس زندگی میده حتی بعدن خوندن دوست داری بازم بهش فکر کنی و‌چندبار هم بخونی البته من باترجمه نجف دریابندری خوندم که خوب بود ترجمه ش.
در 2 هفته پیش توسط tar...765
لطفا کتاب رو اصلاح کنین
در 2 هفته پیش توسط همایوون
بهترین نظر درباره این کتاب متعلق به خود همینگوی است: "شما هیچ کتاب خوبی پیدا نمی‌کنید که نویسنده اش پیشاپیش و با تصمیم قبلی نماد یا نمادهایی در آن وارد کرده باشد… من کوشش کردم در داستانم یک پیرمرد واقعی، یک پسربچه واقعی، یک دریای واقعی، یک ماهی واقعی و یک کوسه‌ماهی واقعی خلق نمایم؛ و تمام این‌ها آن قدر خوب و حقیقی از کار درآمدند که حالا هریک می‌توانند به معنی چیزهای مختلفی باشند"
در 2 ماه پیش توسط سید‌محمد‌مهدی ضیایی
نمیدونم چرا این کتاب انقدر مشهور شده. من همش منتظر بودم یه اتفاق جالب توجهی تو کتاب بیفته اما.... برا من که جذاب نبود
در 2 ماه پیش توسط یاسمین یزدانی