کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پیرمرد و دریا

نسخه الکترونیک کتاب پیرمرد و دریا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

فکر کرد: کاش همه اینها یک خواب بود و هیچ وقت این ماهی را نگرفته بودم و الان توی بسترم بودم و داشتم روزنامه می خواندم. با خود گفت: ولی انسان برای شکست آفریده نشده.
رمان پیرمرد و دریا به گفته خود همینگوی عصاره همه زندگی و هنر اوست، اثری سمبولیک چندلایه که در عین سادگی و صراحت و ایجاز، سرشار از ناگفته هاست. برخی از منتقدان این رمان را هنرمندانه ترین اثر او می دانند.

دانلود کتاب پیرمرد و دریا در فیدیبو

۲۵،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۵،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خاک توی سرش
در 4 روز پیش توسط Mozh.AA Mahni
جالبه اکثرا نوشته بودن که داستان مثل زندگی انسانها بود و اینکه باید برای رسیدن به هدف تلاش کرد و سختی کشید ولی ظاهرا کسی به این توجه نکرد که در پایان به بخشی از هدفش رسید و اساسا فایده ای نداشت اون همه سختی کشیدنش...
در 7 روز پیش توسط maede jami
بی نظیر و شاهکار بود... داستان رنج های روح و تسلیم نشدن بشر...
در 2 هفته پیش توسط atm....ir
شروع متن اصلی کتاب تو صفحه ۱۹ هستش،جمله اولش هم اینه : او پیرمردی بود که تنها با قایقی در گلف استریم ماهی می گرفت... اگه پیدا نکردید، "چهل روز" رو سرچ کنید ، این شروعِ جمله دوم کتابه
در 1 ماه پیش توسط tar...m93
داستان کوتاه و جالبی بود، داستان یک پیرمرد هست که می‌ره به دریا برای شکار ماهی، استعاره‌ای از زندگی ما آدم‌ها به خوندنش مبارزه فکر کنم.
در 2 ماه پیش توسط محمد آذری