کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شبانه‌ها

نسخه الکترونیک کتاب شبانه‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آن روز صبح که در میان گردشگران چشمم به تونی گاردنر افتاد، در اینجا ـ ونیز ـ بهار تازه رسیده بود. یک هفتۀ تمام بیرون پیاتزا برنامه اجرا کرده بودیم که باید بگویم موجب آسودگی بود، آن هم بعد از آن همه ساعت نوازندگی در هوای آلودۀ عقبِ سالنِ کافه، درحالی‌که مانع رفت و آمد مشتریانی می‌شدیم که می‌خواستند از پله‌ها بالا بروند. آن روز نسیم خوبی می‌وزید و حاشیه‌های سایبان نوِ بالای سرمان را تکان می‌داد، ولی همگی احساس تر و تازگی و نشاطی می‌کردیم که لابد هنگام نواختن‌مان خود را نشان می‌داد.
اما طوری حرف زدم که انگار از اعضای رسمی گروه موسیقی‌ به‌ حساب می‌آیم، درحالی‌که به قول موزیسین‌ها، «کولی» هستم، یکی از نوازندگانی که اطراف پیاتزا می‌گردند و با هر یک از ارکسترهای سه کافۀ، که نیازمند باشد، همراهی می‌کند. بیشتر در اینجا ـ کافۀ لاونا ـ می‌نوازم، ولی بعدازظهر‌های شلوغ با «کادری بویز» همنوازی می‌کنم، بعد به کافه فلوریان می‌روم و آخر به لاوانا برمی‌گردم و ادامه می‌دهم. با همه‌شان روابط خوبی دارم ـ همچنین با پیشخدمت‌ها ـ و اگر در هر شهر دیگری بودم، تا حالا عضو یکی از گروه‌ها شده بودم. اما در این شهر، که وسواس سنت‌ها و گذشته را دارد، همه‌چیز وارونه است.

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.17 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شبانه‌ها در فیدیبو

۲۴،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۴،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من ترجمه نشر چشمه رو خوندم کتاب جادویی برخی داستان های کتاب مستقیم به گوشه حافظه میرن و برا سالها جا خوش می کنن!
در 2 سال پیش توسط rah...ail
جمع کردن داستان‌هایی با تم مشابه اغلب دو حالت داره؛ یا خیلی خوب می‌شه یا خیلی بد. درباره این کتاب به نظرم اصلاً بد نشده بود. به خصوص این‌که زبان داستان‌ها در مقایسه با رمان‌هایی که از ایشی گورو خوندم روان و پرکشش بود. به علاوه دیالوگ‌ها هم خیلی خوب بودن و توی بعضی داستان‌ها طنز ظریفی وجود داشت که داستان رو جذاب‌تر می‌کرد
در 3 سال پیش توسط Mis...avi
کتابی در باره موسیقی ، روابط از هم گسیخته ، آدم های تنها ، و شب . خواندن این کتاب لذتی وصف نشدنی داشت . از وقتی آنرا خریدم تا وقتی تمام کردم شاید 3 ساعت طول کشید اما در این سه ساعت با آدم ها و موقعیت های خاصی روبرو شدم که فقط از یک نویسنده توانا ، توصیفش بر می آید. به نظرم آمد ایشی گورو در داستان کوتاه موفق تر است تا رمان.
در 8 سال پیش توسط Ali...nia