در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۶,۰۰۰ تومان
4.00 $

طاعون

درباره کتاب

طاعون بی تردید آغازگر داستان های اپیدمیک یا داستان های مصیبت فراگیر است، مصیبت به شکلی مسری در جامعه پخش می شود و دامن همه گان را می گیرد.نمایش نامه کردگدن رمان کوری و آثاری از این دست بی شک وامدار طاعون، شاهکار ماندنی آلبرکامو فیلسوف و نویسنده نامدار فرانسوی هستند.
طاعون داستان سراسر رنج آدمی در چرخه بی انتهای سامسار است. اگر بیگانه رویکردید هستی گرایانه و فردی به جامعه دارد طاعون، اگزیستانسیالیسم و درد بودن را از زاویه ای اجتماعی و گروهی می بیند.

نظرات کاربران

این کتاب فوق العادست ولی متاسفانه ترجمه به شدت ضعیفه . اصلا با این ترجمه نخونید
در 4 ماه پیش توسط pin...n3g
ترجمه بسیار ضعیفی‌ست از یکی از بزرگترین آثار قرن بیستم. فیدیبو! کاش در انتخاب ترجمه‌ها بیشتر دقت کنید. رضا سید حسینی ترجمه بسیار خوبی از طاعون ارائه کرده
در 6 ماه پیش توسط شهرام خدیو
فوق العاده خوبه.
در 8 ماه پیش توسط nas...eno
نیمه ی اولش یه خورده خسته کننده به نظر میرسید ، کسایی که کوری رو قبل از این کتاب خوندن ، احتمالا اوایل کتاب به این نتیجه میرسن که طاعون نسخه ی ضعیف شده ی کوریه اما نیمه ی دوم، کتاب سره پا میشه و تفکرات اصلی کامو ،اونجاست که به خواننده القا میشه
در 1 سال پیش توسط sin...oor
سه ستاره فقط به خاطر ترجمه ضعیف. وگرنه واقعا" برای این کتاب کمه. فوق العادست. یکی از متفاوت ترین کتابهای آلبر کامو که امیدواری خاصی توش موج میزنه. اما ترجمه افتضاحی داره. پر از غلط و اشتباه در نوشتن اسامی آدم ها که ممکنه سررشته خوندنتون رو از بین ببره.
در 1 سال پیش توسط ham...zad