فیدیبو نماینده قانونی انتشارات ناهید و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

برادران کارامازوف (جلد دوم)

نسخه الکترونیک کتاب برادران کارامازوف (جلد دوم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

قلمرو تخیلی برادراان کارامازوف از دو دنیا تشکیل شده است: دنیای معموی و دنیای صومعه. شیوه روایت، این دو دنیا را به هم پیوند می دهد. در دنیای صومعه، پدر زوسیما مریدانش را وا داشته است گناهان خود را به صدای بلند ود ر جمع برادران اعتراف کنند و همین شیوه را آلیوشا، که بین دو دنیا آمد و رفت می کند به دنیای معمولی آورده است. به این ترتیب که جملگی اشخاص اصلی در برابر آلیوشا زبان به گفتار می گشایند و اسرار دل خویش هویدا می کنند. و همین سبب می شود که توالی روایت میتوس یا پلات پیش برود و سر ضمیر اشخاص اصلی داستان بر خواننده عیان شود.

دانلود کتاب برادران کارامازوف (جلد دوم) در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه عالی ، داستان عالی ، عاشششق داستانای روسی ام چون پر از شخصیت و اتفاقات جورواجوره
در 1 هفته پیش توسط صحرا
تازه رسیدم جلد دوم ،، واقعا عالیه ،اصلا خسته نمیشم، منکه دلم نمیخواد تموم شه
در 2 هفته پیش توسط صحرا
یکی از بهترین رمان هایی که خواندم
در 4 هفته پیش توسط پ.ن م
فوق العاده بود !
در 4 سال پیش توسط Del...Mhd
میتیا با حالتی تشنج آلود شانه هایش را بالا برد و سرش را تکان داد.با شتابی ناگهانی گفت:0 آلیوشای عزیز وقت آنست که بروی.سرپرست زندان دارد توی حیاط داد میزند.همین حالا به این جا می آید.دیر کرده ایم؛بی قاعده است.سریع بغلم کن.مرا ببوس.جان دلم،بر من صلیب بکش،به خاطر صلیبی که فردا باید بر دوش بکشمپدری چون کارامازوف پیر مقتول را نمی توان پدر نامید،شایستگی این نام را ندارد.دوست داشتن پدری نالایق عبث و محال است.عشق را نمی توان از هیچ آفرید:فقط خدا می تواند از هیچ،چیزی بیافریندقانونی برای خدا وجود ندارد.هر جا بایستد همان جا مقدس است
در 7 سال پیش توسط Meh...ani