فیدیبو نماینده قانونی انتشارات ناهید و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

برادران کارامازوف (جلد دوم)

نسخه الکترونیک کتاب برادران کارامازوف (جلد دوم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

قلمرو تخیلی برادراان کارامازوف از دو دنیا تشکیل شده است: دنیای معموی و دنیای صومعه. شیوه روایت، این دو دنیا را به هم پیوند می دهد. در دنیای صومعه، پدر زوسیما مریدانش را وا داشته است گناهان خود را به صدای بلند ود ر جمع برادران اعتراف کنند و همین شیوه را آلیوشا، که بین دو دنیا آمد و رفت می کند به دنیای معمولی آورده است. به این ترتیب که جملگی اشخاص اصلی در برابر آلیوشا زبان به گفتار می گشایند و اسرار دل خویش هویدا می کنند. و همین سبب می شود که توالی روایت میتوس یا پلات پیش برود و سر ضمیر اشخاص اصلی داستان بر خواننده عیان شود.

دانلود کتاب برادران کارامازوف (جلد دوم) در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اثری شکوهمند تسلط داستایفسکی در شناخت و پرداخت حیرت آور است
در 3 ماه پیش توسط محمدحسین گمار
درود فیدیبو از طرح تخفیف تون ممنون ایـن نسخه چاپی را خیلی وقت پیش خواندم ترجمه روانی داره پیشنهاد میکنم تهیه کنید و این لیــست ۴۰%تخفیف تا اول دی ماه قرار بدین آخه کی الان پول تهیه کتاب داره همه تخفیف هاتون را نزارید برای زمانیـکه کفگیرمون به تـــــه دیگ خورده ...
در 4 ماه پیش توسط سعید
ترجمه عالی ، داستان عالی ، عاشششق داستانای روسی ام چون پر از شخصیت و اتفاقات جورواجوره
در 5 ماه پیش توسط مارشملو
تازه رسیدم جلد دوم ،، واقعا عالیه ،اصلا خسته نمیشم، منکه دلم نمیخواد تموم شه
در 6 ماه پیش توسط مارشملو
یکی از بهترین رمان هایی که خواندم
در 6 ماه پیش توسط پ.ن م