فیدیبو نماینده قانونی انتشارات ناهید و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

برادران کارامازوف (جلد دوم)

نسخه الکترونیک کتاب برادران کارامازوف (جلد دوم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

قلمرو تخیلی برادراان کارامازوف از دو دنیا تشکیل شده است: دنیای معموی و دنیای صومعه. شیوه روایت، این دو دنیا را به هم پیوند می دهد. در دنیای صومعه، پدر زوسیما مریدانش را وا داشته است گناهان خود را به صدای بلند ود ر جمع برادران اعتراف کنند و همین شیوه را آلیوشا، که بین دو دنیا آمد و رفت می کند به دنیای معمولی آورده است. به این ترتیب که جملگی اشخاص اصلی در برابر آلیوشا زبان به گفتار می گشایند و اسرار دل خویش هویدا می کنند. و همین سبب می شود که توالی روایت میتوس یا پلات پیش برود و سر ضمیر اشخاص اصلی داستان بر خواننده عیان شود.

دانلود کتاب برادران کارامازوف (جلد دوم) در فیدیبو

۱۶۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۶۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اثری شکوهمند تسلط داستایفسکی در شناخت و پرداخت حیرت آور است
در 1 هفته پیش توسط محمدحسین گمار
درود فیدیبو از طرح تخفیف تون ممنون ایـن نسخه چاپی را خیلی وقت پیش خواندم ترجمه روانی داره پیشنهاد میکنم تهیه کنید و این لیــست ۴۰%تخفیف تا اول دی ماه قرار بدین آخه کی الان پول تهیه کتاب داره همه تخفیف هاتون را نزارید برای زمانیـکه کفگیرمون به تـــــه دیگ خورده ...
در 1 ماه پیش توسط سعید
ترجمه عالی ، داستان عالی ، عاشششق داستانای روسی ام چون پر از شخصیت و اتفاقات جورواجوره
در 2 ماه پیش توسط مارشملو
تازه رسیدم جلد دوم ،، واقعا عالیه ،اصلا خسته نمیشم، منکه دلم نمیخواد تموم شه
در 3 ماه پیش توسط مارشملو
یکی از بهترین رمان هایی که خواندم
در 3 ماه پیش توسط پ.ن م