فیدیبو نماینده قانونی انتشارات ناهید و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

در غرب خبری نیست

نسخه الکترونیک کتاب در غرب خبری نیست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اریش ماریا رمارک در بیست و دوم ژوئن سال 1898 در ازنابروک آلمان به دنیا آمد. تحصیلات نخستین را در ازنابروک به انجام رسانید و وارد دانشگاه مونستر شد. جوانیش همزمان با جنگ جهانی اول بود و به زیر پرچم خوانده شد ت ا در جبهه غرب نبرد کند.
گیرایی این داستان پرشکوه د راصالت و سندیت دردناک آن نهفته است چون که نویسنده خود ناگزیر شد که به لباس سربازی درآید و در ارتش آلمان خدمت کند و خوددر جهنمی که چنین گویا و روشن در کتاب در جبهه غرب غرب خبری نیست بیان کرده زندگی کرد و از گیر و دار آن جان سالم به در برد.
این کتاب نه اتهام است نه اعتراف و نه به هیچ وجه یک ماجرای قهرمانی است.

  • دسته بندی: رمان خارجی
  • ناشر: انتشارات ناهید - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.64 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۵۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب در غرب خبری نیست در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یه توصیف کم نظیر از فضای تاریک و خشن جنگ
در 4 روز پیش توسط nas...naz
این کتاب با تصویر سازی عالی خود، خیلی خوب حقیقت و تلخی جنگ و پوچی جنگ جهانی اول رو به نمایش میگذارد. باید این جنگ و روحیه سربازانی که بخاطر آن دچار بی هویتی شده اند و رفتارهای اونها رو حتما با ۸ سال دفاع مقدس و روحیات و رفتارهای سربازهای خودمون مقایسه کرد تا فهمید که تفاوت از کجا تا به کجاست.
در 1 سال پیش توسط محمد دانیال عطوفی
کتاب خوبی بود . چند جوان آلمانی که بدون آگاهی و فقط با توجه به تحریکات معلمشان به میدان جنگ می روند . خیلی عالی صحنه های جنگ رو رسم کرده بود . من که در موردش هیچی نمی گم تا از جذابیت کتاب کم نشه .
در 3 سال پیش توسط Mil...oor
:حـقـیقـت ایـن اسـت کـه در سـه چـیز اسـتاد شـده ایم.قــمار ، فـحـش و جـنـگ...سـه چـیـزی کـه در بـرابر بـیسـت سـال زنـدگی حاصـلی اسـت ناچـیـز و در عـین حـال زیـاد و وحـشتـناک
در 3 سال پیش توسط Mar...ini
رمان معروف (در جبهه‌ی غرب خبری نیست) را مهم‌ترین و مطرح‌ترین کتاب درباره‌ی جنگ و اثرات آن بر روی آدمی و عمر وی می‌دانند. رمانی با داستانی که بسیار روان و ساده روایت شده و در اصل سندی است از وحشت جنگ و خشونت و کثافتی که در آن نهفته است. حال فرقی نمی‌کند این جنگ با چه نامی شروع شده باشد: دفاع از وطن، دفاع از دین، جنگ برای به دست آوردن صلح! جنگ برای ایجاد دموکراسی! و... که در واقع همه‌ی این‌ها یک مشت نام هستند که بر روی این عمل گذاشته می‌شود و تاوان و بهای آن را مردم و جوانان و پدران و مادران پرداخت می‌کنند و سود و منافع آن را کسانی که در پس پرده نشسته‌اند بر می‌دارنددر غرب خبری نیست، سندی‌ست از کثافت این کلمه(جنگ) برای همه‌ی مردم جهان و چیزی که بر آنان می‌گذرد که ممکن است جسم‌شان را از این دام‌گه به در ببرند امّا تا پایان عمر روح و روان خویش را از دست می‌دهند
در 6 سال پیش توسط Sam...shi