فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زن ایده‌آل (چطور همسرتان را مجذوب خود کنید)

نسخه الکترونیک کتاب زن ایده‌آل (چطور همسرتان را مجذوب خود کنید) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جذابیت های تان را نشان دهید!
بگذارید نکته ای را برای تان توضیح دهم: این کتاب شبیه کتاب های دیگری که تا به حال در این زمینه خوانده اید نیست. در این کتاب نه از قوانین خبری است و نه فهرست کارهایی که ظرف سی روز، باید انجام دهید تا همسرتان را مجذوب خود کنید و نه دلیلی برای سرزنش کردن خودتان، اگر همسرتان آن کسی نیست که دنبالش بوده اید لطف این کتاب را کنار بگذارید.
در عوض به خودتان توجه کنید و اینکه چگونه می توانید در هر موقعیتی خود را آنطور که هستید نشان دهید چه ازدواج کرده باشید یا نه.

دانلود کتاب زن ایده‌آل (چطور همسرتان را مجذوب خود کنید) در فیدیبو

۱۴۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۱۴۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب علمی و خوبی است
در 1 ماه پیش توسط z.d...016
به هرحال هرکتابی حداقل یک نکته ی مهم داره.یانکته هایی داره که شایدنمیدونستیم وبهش فکرنکرده بودیم،کلی توضیح داده بود امانظرمن درمورداین کتاب:"بدنبود"
در 1 ماه پیش توسط دخترآفتاب
کتابی مفید و موثر برای خانم ها
در 2 ماه پیش توسط z.d...016
بدون اعتبار نمیشه خرید کرد؟! مسخرس واقعا
در 1 سال پیش توسط qaz...adi
بسیار کتاب خوب و موثری ست. نه از این بابت که زنها لزوما باید برای مردها خوب باشند،در درجه ی اول باید برای خودشان خوب باشند
در 1 سال پیش توسط نازنین رفیعیان