فیدیبو نماینده قانونی موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر و بیش از ۳۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فریاد در خاموشی (جستارهایی درباره پیگیری مسئله امام موسی صدر)

کتاب فریاد در خاموشی (جستارهایی درباره پیگیری مسئله امام موسی صدر)

نسخه الکترونیک کتاب فریاد در خاموشی (جستارهایی درباره پیگیری مسئله امام موسی صدر) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصبکنید.

۷۰٪ تخفیف برای خرید اولی ها با کد: digikala9

درباره کتاب فریاد در خاموشی (جستارهایی درباره پیگیری مسئله امام موسی صدر):

«فریاد در خاموشی» جلد دوم از مجموعۀ کتاب‌های روایت صدر است. این کتاب مجموعه تلاش‌های دکتر محسن کمالیان دربارۀ پیگیری پروندۀ ربودن امام موسی صدر است.
این کتاب هشت بخش دارد که عبارتند از: زندگی‌نامۀ امام موسی صدر، یادداشت‌ها، گفت‌وگوها، نامه‌ها، با رسانه‌ها، میزگرد اینترنتی، پیوست‌ها و تصاویر. تمام بخش‌ها به پروندۀ ربودن امام موسی صدر، عوامل و افراد دخیل در آن، موانع پیگیری و راهکارهای موجود و ممکن در مقاطع زمانی مختلف می‌پردازد.
این یادداشت‌ها با هدف سامان دادن به روند پیگیری سرنوشت امام موسی صدر به وسیلۀ جمهوری اسلامی ایران در سال‌های ۱۳۶۷ تا ۱۳۸۷ نوشته شده است.
در بخش گفت‌وگوهای این کتاب، با افرادی همچون دکتر حسین میرمحمدصادقی، حجت‌الإسلام محمد علی ابطحی، مهدی فیروزان، صدرالدین صدر، دکتر ابراهیم یزدی، محمدصادق الحسینی گفت‌وگو شده است. عکس‌هایی از ربایندگان امام، همدستان احتمالی، مسئولان و فعالان پیگیری پرونده و مصاحبه‌شوندگان و گزارش تصویری تاریخچۀ رابطۀ ایران و لیبی در بخش تصاویر و اسناد تاریخی نیز در پیوست‌های کتاب آمده است.

چرا فیدیبو؟


خرید کتاب با بیش از ۵۰ درصد تخفیف.
در محتویات کتاب جستجو کنید.
نوع و اندازه فونت کتاب را تغییر دهید.
پس زمینه کتاب را برای مطالعه در شب یا نور کم تنظیم کنید.
کنار صفحه‌ها یادداشت بگذارید و بخش‌های مهم را هایلایت کنید.

اپلیکشن و نرم افزار کتابخوان فیدیبو
Fidibo iOS
Fidibo Android
Fidibo Windows

۱۳۰۰۰+

کتاب

در شبکه بزرگ دوستداران کتاب فیدیبو به دوستانتان کتاب هدیه دهید ونظرات دیگران را درباره جدیدترین و پرطرفدارترین کتاب‌ها بخوانید

۱،۵۰۰،۰۰۰+

دانلود رایگان اپلیکیشن

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۳۰۰+

ناشر

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت خود، کتاب های بهترین ناشران ایرانی را قانونی بخوانید

کسانی که کتاب فریاد در خاموشی (جستارهایی درباره پیگیری مسئله امام موسی صدر) را از فیدیبو خریده‌اند، کتاب‌های زیر را نیز خریده‌اند.