در صورتی که از فیدیبو کد هدیه دریافت کرده‌اید، اینجا را کلیک کنید.

۴,۵۰۰ تومان
3.25 $

درباره کتاب

درباره‌ی هوش عاطفی چه می‌دانید؟ آیا می‌دانید هوش عاطفی می‌تواند مهم‌تر از بهره هوشی باشد؟
امروزه داشتن مهارت‌های اجتماعیِ خوب به عنوان مهم‌ترین عامل موفقیت در تجارت شناخته شده است. تحقیقات نشان داده، تفاوت رهبران و مدیران درجه یک، در قابلیت هوش عاطفی آنان است.
مدیریت خویشتن از شما نمی‌خواهد تا برای بهبود کیفیت زندگی‌تان درختان را در آغوش بگیرید یا با فرشته‌های نگهبان خود صحبت کنید. به شما نویدی هم از متحول شدن با کمکِ کلیشه‌های تکراری نمی‌دهد. بلکه؛ مدیریت خویشتن راهنمای کاملی را برای ارزیابی هوش عاطفی در اختیارتان قرار می‌دهد. تمرین‌ها و راهکارهایی که می‌توانید هوش عاطفی‌تان را به طور دائم بهبود ببخشید و زندگی و کار خویش را با تغییرات مثبت متحول سازید.

نظرات کاربران

من کتاب های زیادی خوندم ولی این کتاب بی نظیره -
در 2 ماه پیش توسط mas...ehi
کتاب خوبیست ممنون
در 3 ماه پیش توسط علی جان
این کتاب خیلی کتاب خوبی بود، اما متاسفانه به شدت افتضاح ترجمه شده بود. از طرفی کتابهایی از مدل نباید توضحیات صرف روانشناسی یا ظهارفضل های نویسنده باشد. راهکار هایی از مدل راهکارهای این کتاب، مثال میخواهد که متاسفانه این کتاب خیلی خیلی مثال کم داشت. اگر کمی اهل دقت نیستید، کتاب را نخرید که ترجمه افتضاح آن مخاطب را گمراه هم می کند.
در 3 ماه پیش توسط علی مصلحی
با سلام ذیل بخش "منطقه نگرانی" نوشته فهرستی از ۱۰ بعد مهم زندگی قرار گرفته، اما این فهرست در کتاب وجود نداره. لطفا به کتاب اضافه بشه. سپاسگزارم
در 4 ماه پیش توسط Nas...314
عالی بود
در 10 ماه پیش توسط بهنام فتحی