فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۴۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مدیریت خویشتن(هوش عاطفی خود را تقویت نمایید )

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت خویشتن(هوش عاطفی خود را تقویت نمایید ) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها کافیست اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

🔶🔸 با وارد کردن کد تخفیف bahar97 این کتاب را با 40٪ تخفیف خریداری کنید. 🔸🔶
درباره‌ی هوش عاطفی چه می‌دانید؟ آیا می‌دانید هوش عاطفی می‌تواند مهم‌تر از بهره هوشی باشد؟
امروزه داشتن مهارت‌های اجتماعیِ خوب به عنوان مهم‌ترین عامل موفقیت در تجارت شناخته شده است. تحقیقات نشان داده، تفاوت رهبران و مدیران درجه یک، در قابلیت هوش عاطفی آنان است.
مدیریت خویشتن از شما نمی‌خواهد تا برای بهبود کیفیت زندگی‌تان درختان را در آغوش بگیرید یا با فرشته‌های نگهبان خود صحبت کنید. به شما نویدی هم از متحول شدن با کمکِ کلیشه‌های تکراری نمی‌دهد. بلکه؛ مدیریت خویشتن راهنمای کاملی را برای ارزیابی هوش عاطفی در اختیارتان قرار می‌دهد. تمرین‌ها و راهکارهایی که می‌توانید هوش عاطفی‌تان را به طور دائم بهبود ببخشید و زندگی و کار خویش را با تغییرات مثبت متحول سازید.

دانلود کتاب مدیریت خویشتن(هوش عاطفی خود را تقویت نمایید ) در فیدیبو

۲۳۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۳۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۴۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نمتونم کتاب رو باز کنم دانلود کامل رو نذاشته !!!!
در 5 روز پیش توسط mis...tlb
کتابها خیلی عالین و من دلم میخواد همشونو داشته باشم ولی قیمت ها اجازه ی اینکارو نمیدن😊لطفا اگر مقدور هست قیمتهارو کاهش بدید
در 1 ماه پیش توسط ray...s30
من کتاب های زیادی خوندم ولی این کتاب بی نظیره -
در 7 ماه پیش توسط mas...ehi
کتاب خوبیست ممنون
در 7 ماه پیش توسط مرد زندگی
این کتاب خیلی کتاب خوبی بود، اما متاسفانه به شدت افتضاح ترجمه شده بود. از طرفی کتابهایی از مدل نباید توضحیات صرف روانشناسی یا ظهارفضل های نویسنده باشد. راهکار هایی از مدل راهکارهای این کتاب، مثال میخواهد که متاسفانه این کتاب خیلی خیلی مثال کم داشت. اگر کمی اهل دقت نیستید، کتاب را نخرید که ترجمه افتضاح آن مخاطب را گمراه هم می کند.
در 8 ماه پیش توسط علی مصلحی