کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر ماهی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تمدن و ملالت‌ها‌ی آن

نسخه الکترونیک کتاب تمدن و ملالت‌ها‌ی آن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

فروید این کتاب را در سال ۱۹۳۰ نوشت. او در این کتاب با رویکردی روان کاوانه، فرهنگ و تمدن و منشاهای آن و چگونگی پدید آمدن آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.
از دیدگاه فروید، نیروهایی در پس نیازهای ما وجود دارند که ما را به سوی ارضای آن ها سوق می‌دهند. این نیروها، سایق نام دارند. سایق‌ها صرفا رفع نیازهای فردی را هدف قرار می‌دهند. از آن جا که انسان موجودی اجتماعی است و برای ارضای نیازهای فردی‌اش ، احتیاج به جمع دارد، ناچار است برخی از سایق‌هایش را محدود و سرکوب کند. این تعارض‌ها موجب بروز کشمکش‌هایی می‌شود که ملالت‌ها و ناخوشایندی‌های فرهنگ را می‌آفریند.
فروید در این کتاب کوچک، مسائلی مثل جاودانگی و فنا، سعادت، روابط انسانی – اجتماعی، عشق و پرخاش را که تحت کنترل فرهنگ و تمدن درآمده‌اند، مورد بررسی روان کاوانه قرار می‌دهد.

دانلود کتاب تمدن و ملالت‌ها‌ی آن در فیدیبو

۲۶،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۶،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ارزش خواندن دارد.
در 6 ماه پیش توسط معصومه حاتمی
این کتاب ترجمه ی دیگه ای نداره؟اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده.
در 9 ماه پیش توسط zahra pm
عااالیه
در 11 ماه پیش توسط fhe...h69
نکات جالبی داره
در 1 سال پیش توسط mh jam
این کتاب پاسخى بود در برابر انتقاداتى که به کتاب "آینده ى یک پندار" فروید وارد آمده بود. و در خودى ى خود، چکیده اى است از جامعه شناسى فرویدى.
در 1 سال پیش توسط باقر